Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akkor tiltakozott...

Miért nem akkor tiltakozott az ellenzék, amikor a FIDESZ átszabta a választási törvényeket?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

A törvény átírása a nyertes javára súlyozta az eredményeket, ők meg abban a hitben ringatták magukat, hogy ők lesznek a nyertesek és Vona kormány lesz, meg Szél kormány, és Karácsony kormány.


Nyilván ha pl. a Jobbik reálisan áll neki a kampánynak, akkor nem 20%-ot kapott volna, hanem 25%-öt, és nem 1 egyénit nyert volna, hanem legalább 8-at de ehhez be kellett volna látni, hogy esélytelen a kormányváltás jelenleg. Persze ehhez nem a néppártos, hanem a radikális oldalt kellett volna.

2018. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
2018. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Hiába tiltakozik az ellenzék mert azorbán bandának megvan az összelopot össze csalt kétharmada, mindent megszavaznak maguknak.

A szavazók meg nemlátnak át azorbán sunyiságán és nem mennek tömegesen az utcára tiltakozni.

2018. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Ezek szerint az idióta rendőrség minden lehetséges módon megakadályozta a tiltakozást! Remélem ezegyszer tisztában vannak a tetteik következményeivel!
2018. nov. 2. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Miféle következmények? A parlament működését senki nem akdályozhatja, akkor sem, ha nem tetszik neki az egyik törvény, amit megszavazott a többség. 7 éve volt ez a cirkusz, szerinted lesz még bármiféle következménye? Nyilván nem, a kutya nem emlékszik már rá.
2018. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem sikerült megértened a lényeget. Mindegy, én megkaptam a választ a kérdésemre. Ha valamit nem értesz, itt ez a remek oldal, tedd fel a kérdésedet nyugodtan, én nem arra vagyok, hogy neked magyarázzak.
2018. nov. 2. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!