Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pesten azok az arabok, akiket...

Pesten azok az arabok, akiket nap mint nap 100-assával látok, azok Orbán Viktor kötvényes migránsai?

Figyelt kérdés

Rengeteg arab van Budapesten, és nincs elképzelésem, hogy honnan lettek ide ennyien pár év alatt.


Ezek az emberek azok a 10.000-ek, akiket Viktor befogadott?


Lehetséges hogy Soros György adta nekik a pénzt, amiből kifizették a kötvényeket?



2018. nov. 2. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

#5


voltak, vannak, lesznek arabok, feketék, kínaiak Magyarországon. ez tény


az illegális migránsok akik tömegével embercsempészekkel jöttek azoknak viszont nem mi voltunk a célország


a választási kampányban a Fidesz még allahu akbarozó arabokkal riogat és ne hagyjuk hogy telelegyünk bevándorlóval dumával nyomul, te beírod hogy ez mindig is így volt, hogy tele voltunk velük


hogy van z elvtárs egyszer igy másszor úgy?

2018. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

#11

Nem vagyok az elvtársad, ezt tartogasd az elvtársaidnak!

Egy szóval nem írtam, hogy "tele voltunk", hanem azt írtam, hogy voltak itt szép számmal. (A pártiskolában nem volt kötelező az értő olvasás?)

De hogy világosan láss!

Magyarország nem idegengyűlölő, mindig adott és ad helyet és teret a dolgozni, tanulni akaró, LEGÁLISAN érkező külföldieknek. Kizárólag az erőszakosan és illegálisan betörni akaró, ellenőrizhetetlen hordákkal van bajunk, akik ha valahol megtelepszenek, azonnal integrálni akarják az őslakosokat a saját elképzeléseik szerint.

2018. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

# 9/11 Időpont ma 11:48


Ha alapul vesszük a kvótás népszavazást, a 3,3 millió migráció ellen szavazó és a 2,8 millió Fidesz szimpatizáns között is van fél millió különbség. Arról még nem is beszélve, hogy közel sem volt a Fideszes körökben 100%-os a részvétel, valahol 70% körül lehetett, vagyi kb. 1 milliós tömegről beszélhetünk, aki nem akar migránsokat és nem Fideszes.


Illetve ehhez az 1 millióhoz hozzácsapódnak azok az emberek is, akik nem mentek el szavazni, de ellenzik a migrációt.


Ezek a számok szerinted elenyészőek?


# 10/12 Időpont ma 11:50


Ezek elég érdekes számok, tudsz küldeni róla linket?

2018. nov. 2. 12:15
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

#blacky!


az elvtársak népszavazásán nem a migrációról szavazhattunk, hanem hogy elfogadjon vagysem a parlament egy alkotmánymódosítást, ami megtiltotta volna, hogy az országgyűlés beleegyezése nélkül betelepítsenek az országba bárkit


[link]


bármit is hazudik ma az elvtárs ez csak egy kis népszerűség szerzés volt a PÁRTnak.

ami még eredménytelen is lett

2018. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Pest lassan ugy nez mi mar London multikulti szempontbol, en is kerdeztem hogy mi a fene van itt, erre a fideszmegmondok ramfogtak hogy nem jartam Londonban, nem zavarja oket hogy ott eltem...
2018. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, Soros adta rá a pénzt, hogy a kötvényeket meg tudják venni Rogánéktól!
2018. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!