Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pesten azok az arabok, akiket...

Pesten azok az arabok, akiket nap mint nap 100-assával látok, azok Orbán Viktor kötvényes migránsai?

Figyelt kérdés

Rengeteg arab van Budapesten, és nincs elképzelésem, hogy honnan lettek ide ennyien pár év alatt.


Ezek az emberek azok a 10.000-ek, akiket Viktor befogadott?


Lehetséges hogy Soros György adta nekik a pénzt, amiből kifizették a kötvényeket?



2018. nov. 2. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Hacsak nem te vagy a pesti imám, akkor itt nem látsz százasával arabokat.
2018. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem kötvényesek ezek, simán akárki bárki bejön az ország azon 3 oldalán, ahol nincs kerités.
2018. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is fura, ahhoz képest hogy senkit nem fogadunk be lépten-nyomon muszlimokkal találkozok az utcán és nem úgy néznek ki mint akik csak turistáskodnak.
2018. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Én tősgyökeres budapesti vagyok, hetedíziglen visszamenőleg.

Ráadásul a Belvárosban élek és nem tudom milyen "újdonságról" beszélsz.

Már 40 évvel ezelőtt is voltak itt arabok, négerek, nem is kevesen. Tanultak, csencseltek.

A kolléganőmnek is ilyen pasija volt, a szomszédasszonyomnak is 20 éve arab a férje. A Keleti pu. környékén és a Belvárosban mindig voltak a pénzváltók, olyan mintha az idő megállt volna, mert most is ott vannak.

2018. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk nem igazán értem, hogy miről beszéltek?

Eddig az volt az ellenzéki mantra, hogy ide nem akar jönni egyetlen migráns sem, sőt! Most meg, hogy tele vagyunk arabokkal?

Vagy hol így, hol úgy, mikor mi a praktikus?

2018. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

" Nem kötvényesek ezek, simán akárki bárki bejön az ország azon 3 oldalán, ahol nincs kerités."

Hát ez azért nem egészen van így, mert határvédelem van, még ha nincs is kerítés.

Ha kezdenénk most 450 km kerítést építeni (ennyi csak a román határ) akkor meg azon hadoválnátok.

2018. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Azok akiket te látsz rendesen jöttek be az országba és dolgoznak
2018. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

# 5/7 Időpont ma 11:15


Hallottál valamikor egy álláspontot egy ellenzéki valakitől, és ebből levontad a következtetést, hogy mindenki, aki rühelli a Fideszt, az ezt az álláspontot képviseli?


Nem akarok személyeskedni, de próbálj már valami következetes logikát követni. Tiszteletben tartom az álláspontodat, de attól, hogy nem vagyok Fideszes, ne akard rám mosni mondjuk a Gyurcsány hülyeségeit.

2018. nov. 2. 11:36
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

#8

Okés, akkor te vagy az a roppant kevés üdítő ellenzéki kivétel aki szerint igenis a migráció komoly veszélyt jelent és igenis lehetünk célország.

Neked kellene elgondolkoznod, nem nekem, hogy a többségi ellenzéki miért sulykolja ennek az ellenkezőjét, mert gondolom nem árultam el újdonságot!

Meg kell hogy mondjam, hogy az öszödi beszéden kívül életemben nem hallgattam meg Gyurcsány beszédet és nem csak gyurcsányfanok terjesztik, hanem átvette az ellenzék - a kivételeddel természetesen - mint hatásos vesszőparipát.

2018. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
A kötvényesek döntő többsége (azt hiszem 90% felett) kínai és orosz, arab kötvényesből nem lehet túl sok.
2018. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!