Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy orbán stadionok...

Miért baj hogy orbán stadionokat épit?

Figyelt kérdés
Miből jön a legtöbb pénz? A fociból.És mi fogja össze az embereket?A sport.A Magyaroknak sose jo semmi!NEM ÁLTALÁNOSITANI AKAROK!!!!!!!!tiszteket a kivételnek.Mi magyarok igen is jól élünk!Azok panaszkogyak és szigyak a kormányt akik nem dolgoznak.Ez személyes észrevétel!Legönyebb a kormányt szidni.A hajléktalanok meg menyenek el dolgozni munka képes emberek!!!!!!

2018. nov. 2. 11:20
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
De mindenkinek megvan a maga véleménye ezt tiszteletben tartom:).És meghalgatnék még sok embert.
2018. nov. 2. 13:36
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
#16: "Csakhogy az Mfor.hu a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő honlapján ellenőrizte az államtitkár által sorolt eredményeket" Ezt te is megteheted. Én pedig a magam részéről inkább hiszek nekik, mint egy fideszes államtitkárnak.
2018. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kifejezetten azokat a műtéteket nézték meg, amiről Rétvári azt állította, hogy rövidebb lett a várólista, és kiderült hogy nem.
2018. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Miből jön a legtöbb pénz? A fociból."


Mármint Orbánnak és a haverjainak? Lehet. Úgy általában az embereknek? Nem hinném. Persze a top fociban iszonyat mennyiségű pénz van. De van játék is. A magyar fociban ebből mi van? A magyar viszonyokhoz képes iszonyat mennyiségű pénz. De se néző, se normális játékosok, a meccsekről és a nemzetközi (le)szereplésről nem is beszélve. Nagy ritka, hogy van 1-1 kiemelkedő eredmény, mint pl az EB meg most a Vidi. Sok országban töredék pénzből tartanak legalább azon a színvonalon, mint mi. Sok sportágban itthon is töredék pénzből sokkal előrébb járnak, mint a foci.


"És mi fogja össze az embereket?A sport."


Szerintem a gondolkodás. A sport egy jó dolog. Ha az ember csinálni AKARJA, és nem rákényszerítik.


"A Magyaroknak sose jo semmi!NEM ÁLTALÁNOSITANI AKAROK!"


Mindenesetre sikerült...


"Legönyebb a kormányt szidni.2


Kit kéne szidni azért, mert abszolút fölösleges dolgokra milliárdok folynak el, milliárdok kerülnek a haverok kezébe, másra meg nem jut pénz? Mégis kit? Kinek kellene az emberknek fontos dolgokkal foglalkozni a haverok zsebének megtömése helyett? Az ellenzéknek? A félrevezetett szavazóknak? Sorosnak? Vagy szerinted kinek lenne dolga az emberekért tenni?

2018. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Hazudozik a fidesz hogy rövidültek a várólisták, az igazság az hogy nemhogy rövidültek hanem még hosszabbodtak.

sunyi alattomos banda ez a fideszes banda.

2018. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
#19: Te komolyan Szerbiához, Montenegróhoz, Koszovóhoz viszonyítasz egy EU-tag országhoz? Miért nem Csehországhoz, Szlovákiához, Szlovéniához, vagy a balti államokhoz? Csak hogy olyan országokat mondjak, amelyek hasonló vagy rosszabb történelmi háttérrel rendelkeznek mint mi, mostanra mégis megelőztek, de minimum utolértek már minket. Felkészül Románia.
2018. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
94%
Napi fizetett fideszes troll kérdés kipipálva.
2018. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Szerbia, Montenegró a legesélyesebb Eus tagjelölt ezért hasonlitottam hozá.Romania, Bulgáriához is birtam volna ugyanaz
2018. nov. 2. 14:28
 29/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fidesz troll atol még hogy másképen lásuk a dolgokat jo?
2018. nov. 2. 14:30
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
#28: Azokhoz az országokhoz korrekt hasonlítani, akikkel egyszerre léptünk be az EU-ba, és nagyjából egy szinten, esetleg kicsit előrébb jártunk náluk akkoriban. Ezeket soroltam fel én, és voilá, gyakorlatilag mindegyik többet fejlődött azóta, mint mi.
2018. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!