Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy orbán stadionok...

Miért baj hogy orbán stadionokat épit?

Figyelt kérdés
Miből jön a legtöbb pénz? A fociból.És mi fogja össze az embereket?A sport.A Magyaroknak sose jo semmi!NEM ÁLTALÁNOSITANI AKAROK!!!!!!!!tiszteket a kivételnek.Mi magyarok igen is jól élünk!Azok panaszkogyak és szigyak a kormányt akik nem dolgoznak.Ez személyes észrevétel!Legönyebb a kormányt szidni.A hajléktalanok meg menyenek el dolgozni munka képes emberek!!!!!!

2018. nov. 2. 11:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék stadionokat építeni! Már azt várom, hogy a Lego megjelentessen egy Lego Football Stadium sorozatot.

Lego Willage Railway már van itthon.

2018. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
2%

NEM BAJ!

Minden sportra költött forint háromszorosan megtérül! Ez tulajdonképpen egy remek befektetés. Az ellenzéknek csak savanyú a szőlő!

2018. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
2%
Erőt és kitartást a Miniszterelnök Úrnak és kedves családjának a továbbiakhoz! Védje meg Magyarországot és a magyar embereket ahogy eddig is tette! Köszönjük!
2018. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
2%
Orbán, Kósa, Pintér, Rogán, mentsétek meg ezt a hazát!
2018. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
#30: Sokáig pályázatok környékén mozogtam (árnyaltan fejeztem ki magamat de ennél többet nem akarok elárulni). Azt láttam hogy alsó és felső szinten ment a pályázati pénzek "kimentése". Látszatprojektek stb. Azt láttam hogy nem az volt az első hogy valamit fejleszteni akartak és nézzünk egy hozzá való pályázatot. Hanem fordítva. Azon ötleteltek cégek hogy mivel lehetne pályázati pénzt "behúzni". Ennek az lett az eredménye hogy szélsőséges esetben egyes cégek az eredeti tevékenységükkel köszönő viszonyban sem lévő tevékenységre pályáztak végül. Például 2 éve mindenféle egyéb profilú cégekből hirtelen kutató cég lett. Papíron. Előtte eszközfejlesztés és különösen az informatikai és telephelyfejelsztés stb. voltak a sztáralibik a pályázati pénzek kiszivattyúzására. Amit a média megírt mint gyanú azt én nap mint nap közelről láttam hogy bizony igaz. Ilyen nagyszabású építőipari tevékenységek közelében nem voltam de gyanítom hogy ezeknél is lehettek sumákolások (mondom gyanítom).
2018. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
2%

Gyurcsány és Horn mennyi stadiont is épített?!

Na, akkor mi is a baj pontosan? és miért baj?

2018. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
2%

Az ellenzék sajnálja a sportot az egészséges életmódhoz való jogot a gyerekektől. A Stadionok nekik épültek és az akadémiák. Már ez is baj, hogy foglalkozik a kormány a családokkal és azon belül a fiatalok egészségével?!


mit szívnak az ellenzékiek, hogy ennyire borúsan látnak minden és mindenben a bajt látják?

2018. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
94%
Gyurcsány és Horn százada annyi kárt nem csináltak. A stadionra semmi szükség, a kutyát nem érdekli a magyar foci. Egészségügy, oktatás, infrastruktúra kellene, csak abból nem lehet annyit lopni így nem foglalkoznak vele.
2018. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
7%
Ha a kommunisták és Gyurcsány építettek volna elegendő stadiont, akkor most nem ennek a kormánynak kellene vele szívni!
2018. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
mert mit építsen, krematóriumot?
2018. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!