Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a társadalmi egyenlőt...

Mi a baj a társadalmi egyenlőtlenséggel?

Figyelt kérdés
Aki többet dolgozik, szerencsésebb, tehetségesebb, sikeresebb, az miért ne élhetne jobban, mint akik nem ezekkel a tulajdonságokkal rendelkeznek?
2018. nov. 3. 12:12
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
mire kapjanak adókedvezményt? nettó haszonélvezői a rendszernek...
2018. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Ha már a CO2 kibocsájtásnál járunk.

Én csak egymagam vagyok érte felelős,te viszont több egyed kibocsájtásáért.


Miattatok több haszonállatot kell tartani,amik szinte csak teleCO2-odozzák a bolygót:)

2018. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Te társadalmi szolidaritást vársz,azért,mert gyerekeid vannak,viszont te magad nem gyakorolsz szolidaritást azokkal szemben,akik ahogy a kérdésben idézem "nem annyira szerencsés,tehetségtelen,sikeres",mint mások.


Szóval nekem ez elég nagy ellentmondás.

Szolidaritást csak az várjon,aki maga is gyakorolja,de ez az élet minden területére igaz.Csak azt várd el másoktól,amit magadtól is.

2018. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Estádio de Felchút ***** válasza:

Nyilván mindig is lesznek egyenlőtlenségek,nincs ezzel baj.

A baj akkor van, ha a ez túlmegy egy bizonyos határon, mert akkor a nincstelenek random fejbe lőnek, vagy kibeleznek a karórádért. Nézd meg Dél-Afrikát, vagy Brazília egyes favelláit.

2018. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!