Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki értelmiséginek és jobbolda...

Aki értelmiséginek és jobboldali/konzervatívnak vallja magát, honnan tud tájékozódni? Melyik hírportálnak a célközönsége ez a réteg?

Figyelt kérdés

Indexet olvasok, de az elég liberális világnézetű. Ott lenne az Origó, de az viszont egy szennybúlvár. Nem akarok minden reggel agyhalott eszmefuttatásokat olvasni Soros Györgyről és mindenféle gyűlöletcikket...



Nincs valami normális színvonalú hírportál Fideszeseknek/konzervatívaknak?



2018. nov. 4. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9

Tudom, megrekedtél a könyv témában ott, hogy abban vannak a kötelező olvasmányok, de segítek. Könyv formájában jelennek meg a világ eseményeit széles körűen feldolgozó ismeretanyagok, felmérések, szociológiák, kutatások és hasonlók is. Nem évtizedekkel később hanem pár hónappal később.

A napi bulvár megértéhez, értékeléséhez is kellene némi kilátás a világra, a történelemre, eseményekre és az emberi viselkedésre.

persze nélküle is lehet - akkor marad a facebook buborék, meg a laposföld elmélet két fogyókúra recept és egy világvége között.

2018. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
magyaridok
2018. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Fizikakedvelő ***** válasza:
50%
Én Mandinerről tájékozódom(illetőleg van olyan,hogy az azt megelőző blogot,a szemléletváltás előtti időszakot) leginkább. Ez több véleményt is listáz. Illetőleg rá szoktam tekinteni a brit illetőleg angol konzervatív lapokra.(erről van egy lista a Mandineren).
2018. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fizikakedvelő ***** válasza:
De nem vagyok értelmiségi,hiszen még nem dolgozom.
2018. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fizikakedvelő ***** válasza:
Illetőleg a Magyar Hang még az amire rá szoktam pillantani.
2018. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!