Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki értelmiséginek és jobbolda...

Aki értelmiséginek és jobboldali/konzervatívnak vallja magát, honnan tud tájékozódni? Melyik hírportálnak a célközönsége ez a réteg?

Figyelt kérdés

Indexet olvasok, de az elég liberális világnézetű. Ott lenne az Origó, de az viszont egy szennybúlvár. Nem akarok minden reggel agyhalott eszmefuttatásokat olvasni Soros Györgyről és mindenféle gyűlöletcikket...



Nincs valami normális színvonalú hírportál Fideszeseknek/konzervatívaknak?



2018. nov. 4. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nincs.


A fideszes politika egyik alapköve, hogy a saját oldalukon nem tűrnek meg olyan irányzatot, amely kritikus a párttal szemben.


Éppen a közelmúltban nyírták ki a pár legutolsó nem teljesen vonalas sajtóterméket, mint pl. a Heti Válasz.

2018. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 meszike91 ***** válasza:
77%
Nincs, a fideszes média a prolikst célozza.
2018. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 meszike91 ***** válasza:
76%
Nincs, a fideszes média a prolikat célozza.
2018. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én liberális vagyok, de az egyik közeli barátom fideszes értelmiségi. Amennyire tudom, indexet meg portfoliót olvas napi szinten.
2018. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem igazán értem a kérdésedet.

A politika nem különíti el külön az értelmiségieket.

Tehát nincs külön hírportál proliknak és értelmiségieknek.


Talán ez azok a híradók,ahol pl az is hír,hogy kispingvin született az állatkertben.

2018. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

[link]

.hu.euronews.com szerintem

2018. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

könyvekből... fura mi?


liberális értékrend manapság az amit összezanzáznak a hvg/444/indexen

2018. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Ott bukott a mutatványod kérdező, hogy te 1 hírportáltól szeretnél válaszokat kapni és ráadásul megfelelőket. Ilyen nincs és nem is létezhet. Mert ha egyet olvasol, akkor csak az egyik oldalát, egyféle nézőpontját fogod megismerni annak, amit megmutatnak neked. Lesz egy csomó dolog amit nem is fogsz meglátni mert nem szerepel benne és fogalmad sem lesz a másféle véleményekről.

Olvass minél többfélét, hallgass meg minél több véleményt, szereplőt, hírt! És ne a wikipédiáról meg a facebook-ról próbálj tájékozódni, hanem olvass könyveket, ahogy más is javasolta!

2018. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség? Melyik könyvben van benne, hogy

"ILYEN FELMÉRÉS MÉG NEM VOLT: MARINE LE PEN PÁRTJA LEGYŐZNÉ MACRONÉKAT"

"SZEMÉTKÁOSZ: MEGVONTA A ZÖLD HÍD ENGEDÉLYÉT A KUKAHOLDING"

stb. stb. stb.

Azon kívül, hogy mindkettőben vannak betűk, semmi közös nincs egy könyvben és egy hírportálban. Az egyiket napi hírekért olvasod a másikat meg mélyebb tudásért specifikus témákban. Könyvekből nem tudsz napi hírekről tájékozódni, hírportálokról nem tudsz mélyebben megérteni specifikus témákat. Nulla átfedés. Remélem ezzel senkinek nem mondtam újat. Teljesen abszurd, hogy hírekről való tájékozódásra valaki könyveket ajánl. Hogy gondoltátok ezt?

2018. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ez mind bulvár, abból aztán jól meg lehet ismerni a világot...
2018. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!