Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ér többet 3 gyerek a...

Miért ér többet 3 gyerek a kormány szemében mint 2?

Figyelt kérdés
Ugye a csok sokkal több illetve sok kedvezmény. Persze ezt is a nagyobb jövedelműek tudják kihasználni...

#FIDESZ #Orbán Viktor #diktatúra #mindenkit az út szélén hagyunk
2018. nov. 5. 08:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem ér többet. Ez csak a maszlag, amivel téged beetetnek. Ha többet érne, mást kéne csinálniuk.
2018. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem mindenki budapesti ingatlanban gondolkozna, hanem elég lenne egy vidéki nagyváros is, akkor kaphatna ott 6-7 millióért panelt, ahogy pl. Pécsett is. Pedig ott egyetemek is vannak. Azok, akik ilyen helyeken nem tudnak boldogulni, azok Budapesten még annyira sem viszik, mert drágaság van és buta repedtsarkúból már így is túlkínálat van.
2018. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

Előző vagyok

Tessék:

"Csak" közel 800 lakás van 7 millió alatt jelenleg a Jófogáson

[link]

2018. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha több lány születik, mint fiú, akkor majd itt is bejön a többnejűség, és akkor már minden oké!

Vagy előbb-utóbb majd nők fogják az országot irányítani, és ők mondják, hogy férfi maradjon a fakanálnál!

2018. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Na, azért hagyjuk már, hogy vidéki nagyvárosban milyen szuper lakások vannak 6-7 millióért...

Vidéki KISvárosban élek, itt egy lelakott f*s 50 m2-es panelt sem lehet 10-11 millióért megvenni.

Ezek a jó kis 6-7 millás 40 m2-es lakások amiket linkeltél...ideális egy 4 tagú családnak,nyilván.

Röhögnöm kell.

2018. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%

#15

Hát akkor röhögjél ostoba, ha csak erre vagy képes!

Nem mindegy, hogy te hol laksz, ahol ennyi a panel.

Nyilván Szentendrén drágább, mint Pilisen, holott mindkettő Pest megye.

Nekem nem kell, hogy mesélgess, mert most vettünk befektetési céllal Pécsen az egyetemek szomszédságában 5,5 millióért 50 m2-es lakást és egy tisztasági festésen kívül hozzá sem kell nyúlni.

Egyébként nem néztem végig a 800 linket, mert engem most nem érdekel, de nem tudom, hogy egy 2 gyerekes párnak egy 2 szobás, 54 m2-es lakás miért nem megfelelő, vidéki nagyvárosban, 6-7 millióért?

Elhiszem, hogy mindenki elégedettebb lenne, ha Budapesten ingyen kapna 4 szobás lakást, lehetőleg a Rózsadombon, de azért a szemérmetlen követelődzésnek és elégedetlenkedésnek is van határa!

Sehol a világon nincs ez az ajnározása a családoknak, most már a 2 gyerekesek is megkaphatják a 10 milliós CSOK-ot, mi a franc nem kellene még?

Akkor mit szóljanak a gyermektelenek, akik egy buznyákot nem kapnak? (és mielőtt jönne a szöveg, nekem van gyerekem és saját házam is!)

2018. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves #16-os.


Az ostoba te vagy, ha így szólítasz meg engem, mikor én sem sértegettelek.


Igen, nem mindegy hol lakom. Hidd el, azért vidéken is elszálltak az árak és nem lehet szinte sehol 50 valahány m2-es lakásokat kapni 6-7 millióért. Az,hogy most neked szerencséd volt és épp kifogtál egy ilyet, az nem azt jelenti, hogy ez lenne az általános.

Azt látom, hogy meg sem nézted rendesen amit linkeltél, mert ott többnyire 40m2-es lakások voltak ilyen olcsón, te meg már 50m2 feletti lakásokkal példálózol.

Egy 4 tagú családnak maximum addig megfelelő egy 2 szobás lakás amíg nagyon kicsik a gyerekek. Nekik tényleg megfelel egy 54 m2 is. Csak aztán elég kellemetlen lesz egy szobában lakni egy vegyes testvérpárnak, vagy nem tudom, te hogy látod ezt.

A pécsi példádról meg annyit, hogy nem lakhat az egész ország teljes lakossága Pécsett, csak azért mert ott akad 1-2 olcsóbb lakás.

Innentől nem vitatkozom veled, mert bunkó vagy.

Élj csak abban a hitben, hogy vidéken árulnak 6 millió Ft-ért 55m2-es lakásokat.

2018. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

Elnézést az ostobáért, tényleg helytelen volt, inkább tájékozatlannak neveznélek, ha ezzel nem sértlek meg!

Akkor fussunk neki még egyszer és ne tekintsd vitának, inkább csak beszélgetésnek!

Megemeltem a m2-t és a minimum szobaszámot 2+-ra tettem.

És ezek csak a lakások, mert házra nem kerestem rá.

Változatlanul úgy gondolom, hogy nagyon kis pénzből lehet normális ingatlant vásárolni szerte az országban, VÁROSBAN és nem falun, ha nem okvetlenül akar valaki Budapesten élni. (van köztük 3 milliós is!)

Nyilván nem ezek a lakások a luxusingatlanok, de tisztességgel lehet bennük élni egy családnak és csak tőlük függ, hogy később mennyire akarnak/tudnak továbblépni.

[link]

2018. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyik ismerős is felbuzdulva a remek támogatáson, belefacsarta a 42 éves asszonyba aszottyadt alkoholista brékó gyümölcsét. Lett is egy szellemifogyatékos ikerpár, ami aztán nagy segítség ám a társadalomra....
2018. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!