Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz hívők miért terjeszti...

A fidesz hívők miért terjesztik azt, hogy más kormányok is loptak, és emiatt kell a fideszre szavazni? Ez egy ordas nagy hazugság, mert 20 éve követem a politikát, és a fidesznél korruptabb kormány, nem nagyon volt sose.

Figyelt kérdés

Ez egyszerű matematika, mindenki számoljon, osszon,szorozzon, és meglepő számokat fog kapni.

Persze tudom, ha csak a stadionépítéseket nézzük ami már 500 milliárd forintos magasságokban jár, az nem korrupció, mert ha a fidesz hoz egy törvényt, akkor az már legális.


2018. nov. 5. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem terjesztenek ilyet a "fideszhívők" Ti kérdeztek baromságokat és ezekre amit válaszolnak, azokból újabb baromságot raktok össze, abban szerepel ilyesmi.

nem kellene nektek baromságokat beszélni és akkor nem terjedne ilyesmi.

Akkor maradnának a tények, hogy bizony gyurcsányodék ellopták és elqrták. Nem kicsit, nagyon!

2018. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gyurcsányék?

lehet hogy loptak, de akkor Hagyó Miklós 15 millió forintja miatt börtönt kapott.

15 millió... ember gondolkodj már.

Most mi van?

2018. nov. 5. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A rendszerváltás óta minden kormány lopott bőven. A Fidesz lopásaiban az a felháborító, hogy rendszerszintűvé tették, és nem is próbálják eltusolni.
2018. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha olyan egyszerű matematika, én szívesen meghallgatom, hogy hogyan van.

Szerintem, nem "terjesztik a fideszhívők"m hogy "más kormányok loptak", hanem kiderültek a más kormányok alatti lopások részletei.

A stadion építés más kategória.

Amikor korrupciót látsz, kutya kötelességed feljelenteni.

2018. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mégis hol tegyen feljelentést azt ember, amikor a legfőbb ügyész is fideszes?

Na erre válaszolnál?

2018. nov. 5. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5# érdekes azért annyira mégsem megy jól nekik ha gyurcsányék még nincsenek börtönbe? Ja akkor mégse mindenki fideszes?
2018. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
67%

Gyurcsányt azért hagyják békén mert amíg a politikában van, az csak segíti a Fideszt...


De tény hogy nevetséges azzal előjönni hogy tegyél feljelentést ha korrupciót tapasztalsz.


Ok, teszel, és?


Semmi se fog történni, jól írja a kérdező, a főügyész fidesz katona.

2018. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!