Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon megbukik végre ez a...

Vajon megbukik végre ez a kormány?

Figyelt kérdés
Nagyon sok van már a rovásán.
2018. nov. 7. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Várj egy kicsit. A kívánságlistát a mikulásnak kell elküldeni.

Érdekes, engem nem zavar. Kiiktattam az életemből. Próbáltam, hogy tegyük félre, de nem értettek meg. Így hát már nem próbálom, magam intézem. Természetesen csak magamnak.

2018. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Orbán takarodj! Oórbáán takarodj!


Diktátor!

Diktátor!


Fúúúj!!!

2018. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Amíg a választási rendszert egyedül, ellenőrzés nélkül működtetheti vagy az ellenzék nem delegál minimum két szavazatszámlálót minden körzetbe addig nem fog.
2018. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Megbukott az már rég, de a nép is.
2018. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha "megbukik" alatt azt erted hogy levaltjak-e majd egyszer, a valasz egyertelmuen igen, elvegre egy demokraciaban elobbutobb mindenkit levaltanak, kerdes hogy mikor. A jelenlegi ellenzeki felhozatal mellett nem ugy nez ki hogy a kozeljovoben.
2018. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

Láttál már akár egy részt is a Szomszédok c. sorozatból? A magyar emberek mentalitását körülbelül úgy lehet leírni, mint azt a lelkiállapotot, amit annak a sorozatnak a nézése közben érzel.

Most már érted, hogy miért nem bukik meg a Fidesz?

2018. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Igen, ha Orbán eltűnik. Egyébként nem.

Amíg Orbán ott van, addig demokratikus eszközökkel ezeket nem lehet már leváltani. Sajnos. :(

2018. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

"Igen, ha Orbán eltűnik. Egyébként nem. Amíg Orbán ott van, addig demokratikus eszközökkel ezeket nem lehet már leváltani. Sajnos. :("


Pont az lenne a lényeg, hogy ne olyan sunyirendszerváltás legyen, mint ami 29 éve volt.

2018. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

Amíg nincs normális ellenzék addig a kormány bármit megtehet. Ki akadályozza meg? Az egymást is gyűlülő kispártok? A DK nyugdíjasai? A mszp politikai múmiái, alkoholban tartósított Szanyikapitány? A széteső Jobbik? A falvak szintjén megmaradó Mi Hazánk? A cincogó minden nap más vezetéső lmp?


Annyira szeretnék egy erőt ami mögé fel lehetne sorakoztatni a népet, de lehetőleg olyat amiben nincsenek sem a mostani sem a korábbi pártok bohócai, ahogy az "új pártok" szoktak alakulni, hogy azonnal ott terem Szili, Bokros, Fodor vagy valamelyik retro kisgazda.


De ilyen nem lesz. Nem is lehet. Jól ki van ez találva.

2018. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én most duplán áldozatul este Orbánnak.... eddig az én életemből is ki volt iktatva. Igen, úgy értettem, hogy végre egy másik kormány lesz hatalmon, de kérdés, hogy ki???
2018. nov. 7. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!