Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne már visszafogni...

Nem kéne már visszafogni ebből az üldözési mániából?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 10. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom, hogy alapvetően ebben mi a meghökkentő. Minden állam ezt csinálja kb. Nem új-keletű dolog adatokat gyűjteni az emberekről.
2018. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2018. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, szerintem neked van üldözési mániád, nem? :D
2018. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
A diktátorok legfőbb ismérve a paranoia. Ez még semmi! Lesz ez még sokkal durvább is, mert minél több f'szságot csinálnak, annál inkább féltik a seggüket!
2018. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Én nem tudom, hogy ezzel mi a gond?

Mióta világ a világ, minden üdülőbe, szállodába be kellett jelentkezni. Még 50 évvel ezelőtt a SZOT és vállalati üdülőbe is. Régen ezt könyvekbe körmölték, most számítógépen tartják nyilván, mi ebben az újdonság?

2018. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Hofi után szabadon: "Attól, hogy valaki paranoiás, még nem biztos, hogy nem üldözik..." :)
2018. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van, mi van ebben kivetnivaló? A világ legtermészetesebb dolga az, hogy betegesen Rogán lehallgatja az internetet, a NAV, TEK, Rendőrség árgus szemekkel vigyeli ha elmegy valaki egy hétvégére szarni egy Tarpajteplincei panzióba. Sőt az is tök normális volna, ha kapna mindenki egy fülszámot, és billogot mint a ridegmarhák, és a kutya csippet is be kéne már ültetni mindenkibe beszédrögzítő funkcióval. Ahol ennyire jól áll egy ország anyagilag mint mi, ez az alap.
2018. nov. 10. 12:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Sztalin elvtárs is figyeltetett már mindenkit és mindent, nemigaz? Az utolsó éveiben főleg...
2018. nov. 10. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
igen, mint ahogy irjak, ahogy gyulik a xar a hordoban annal inkabb feltik a s.gguket hogy egyszer szetrobban alattuk....
2018. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, nagyon sz@r lehet az életed de tényleg. Ahogy mondtam, beteges üldözési mániád van neked is. Ennyi.


Utálom én is ezt a rendszert, elhiheted, de hol nem f*s*m le, hogy a Rogánék megfigyelik hova megyek nyaralni. Tényleg úgy gondolod, hogy ezeket elolvassák? Ez csak egy automata adatbázis, amit ha kell elővesznek, ha teszem azt veszélyes vagy a társadalomra.


Kínába ne költözz, ugyanis ott már bevezettek egy kamera alapú rendszert ami mesterséges intelligenciával pontozza még azt is, mit veszel a boltban.

2018. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!