Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen bizottságot vagy...

Milyen bizottságot vagy szervezetet vezet Révész Máriusz és mi az elérhetőségük?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, valamilyen aktív kikapcsolódásért felelős kormánybiztos, meg van valami apparátusa is, de nem találok ehhez a szervezethez semmilyen hivatalos elérhetőséget. Tudtok segíteni?
2018. nov. 12. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kerékpározás és az aktív kikapcsolódás fejlesztésével és népszerűsítésével összefüggő feladatok ellátásáért felelős kormánybiztos.

Kinevezésének időtartama 2018. május 18. napjától 2020. május 17. napjáig tart; vagyis a jogszabály által megengedett maximális időtartam, azaz két év.

Kinevezése a Kormány 1252/2018. (V. 25.) Korm. határozatával történt, ami 2018. május 25-én, pénteken, a 73-as sorszámú Magyar Közlöny 3699-es oldalán történő megjelentetéssel lett közzétéve: [link]


Ezen tisztségbeli elérhetősége – más kormánybiztosokkal együtt – nincs nyilvánosságra hozva. Magyarország Kormánya honlapján sincs elérhetőségük megadva: [link] . Csak a kinevezési adatai szerepelnek (legördülő menüből választható ki a neve).


Bár – legalább egy – közérdekű adatigénylés történt több mint hat éve: [link] , az előző bekezdésbeli kormányzati linken látható, hogy az hatástalan volt; ma sincs elérhetőségük megadva.


Bizottságnak, csak tagja, 2018. május 8-tól a parlamenti Népjóléti bizottság tagja: [link]

Mivel kormánybiztosi tevékenységével kapcsolatos elérhetőség nem lelhető fel,

• közvetlenül megkereshető a parlamenti képviselőként megadott elérhetőségén: mariusz.revesz@parlament.hu, vagy

• közvetett kapcsolatfelvételre alkalmas lehet a Miniszterelnökség: [link]

2018. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig jutottam el én is, sajnos a parlament.hu-s címről még egyetlen képviselőtől, semmilyen témában sem kaptam választ. Tőle sem.
2018. nov. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!