Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik még a Racionalista Párt?

Létezik még a Racionalista Párt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
hát létezett? nem is tudtam
2018. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Remélem nem. Mi magyarok vagyunk, nincs szükségünk a racionalitásra.
2018. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem igen. Áprilisban a választások előtt olvastam róluk a face-en, akkor azt tervezték, hogy 2022-re indulnak a választásokon, én rájuk szavaznék.


Az oldalukon az egyik támogatójuk megírta az alábbi monológot, szerintem nagyon jól látják a helyzetet:


"Orbán Viktor ma már nem pusztán egy magyar politikus, hanem ő maga Magyarország. Orbán Viktor az óvodától az egyetemig, a kórháztól a stadionig, a családtól a munkahelyig határozza meg az életünket. Ott ül a bíróságon, az ügyészségen, a tévében, a vonaton, a balatoni szállodában és a külvárosi hajléktalanszállóban. Orbán Viktor határozza meg az adót, a törvényt, a közbiztonságot. Ő nevezi ki a köztársasági elnököt, az iskolaigazgatót, de a lapigazgatót is. Orbán Viktor rendez filmet, népünnepélyt, és ő szúrja le a disznót. Orbán Viktor tekint be mindannyiunk ablakán, és neki köszönhetjük azt is, hogy magyarnak lenni ma egyet jelent a rettegéssel és a gyűlölettel. Orbán Viktor a legerősebb, a legbefolyásosabb, a leg-leg-leg. Leválthatatlan, hiszen csak őt hallgathatják a népek, és csak rá szavazhatnak, amennyiben nem akarják, hogy április 8-a után felpofozzák őket."

2018. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a kérdésem az hogy be van-e még jegyezve, mert a honlapján márciusi az utolsó bejegyzés, ha jól látom
2018. nov. 12. 16:11
 5/5 Gery Greyhound ***** válasza:

Nem volt bejegyezve soha, nem is hagyományos pártként tervezte a működést. Sokan félreértették a "párt" nevet, ez az egész teljesen másról szól, ezért a projekt új néven fog visszatérni, remélhetőleg most már tényleg hamarosan. ;)


Egyébként április 9-én, a választás másnapján született az utolsó poszt: [link]

2018. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!