Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindig is ekkora különbség...

Mindig is ekkora különbség volt egy vidéki és egy budapesti vagyona között?

Figyelt kérdés
Egy vidéki számára a budapestiek kőgazdagnak számítanak a 30-40 milliós lakásaikkal, 10-15 millás autójukkal.

2018. nov. 13. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol élsz hogy azthiszed hogy újpesten a panelom 30-40 millió a kerülnek xD


A 10-15 millios autobol meg van az országban max 10ezer

2018. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokszor voltam már Pesten, tudom milyen ott.

Vidéken az autók átlag életkora 15-20 év, egy átlagos lakás 8-10 millió Ft.

2018. nov. 13. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor voltam már Pesten, tudom milyen ott."


Én is gecci sokszor voltam Brüsszelben, Londonban vagy Párizsban, mégsem írok róluk ekkora okosságokat.

2018. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na most ha a forint értékét nézed, akkor anyósomék háza pont annyit ért amennyit szocpolba megkapna most egy 3 -4 gyerekes család használt lakásra. Tehát szinte értéktelen.

Ellenben 80nm-es, tökéletes ház, nagy kerttel.

Szemben a marha gazdag pesti 20 milliós 57nm-es 8. emeleti panellakásával.

Hát, szerintem nem anyósomék a szegényebbek és attól, mert az a panel majd 10-szer annyit ér, még nem fognak a benne élők kőgazdagnak számítani.

2018. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pestre ömlenek fel a vidékiek mert itt jaj milyen öröm és gazdagság várja őket...mert úgye a bérek milyen magassak...na ezzel aránytalanul sokkal jobban megnőttek az ingatlanok árai...Olyan szinten h idejön a proli dolgozni azt csak les nagyok h a hatalmas fizujából egy garzont nem tud bérelni...lassan egy sima kiadó szoba 100k+rezsi ja meg 3honap kaukció h mehessen nyaralni...Drága autók járkálnak...ez mondjuk pont igaz...de hitelből te is vehetsz drága kocsi-t h villogj.

A lakás ára főképp annak számít aki a kis kőbányai proli lakását eladja túl árazva és vesz egy vidéki házikót aminek meg le van nyomva vétel ára.De a kőbányai lakását ha eladja h pesten jobb helyre költözzön arra ugyan úgy szart se ér a lakása.

2018. nov. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!