Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már létezik ilyen fogalom,...

Már létezik ilyen fogalom, hogy "puzsérizmus"? Hát komolyan dobtam egy hátast.

Figyelt kérdés
Miben látjátok Puzsér ebbéli tevékenységét, hogy már fogalommá vált? Ez az ember vagy nagyon tud valamit, vagy egyszerűen..., inkább nem írom le. A véleményetekre volnék kíváncsi. Egyáltalán: ti is hallottátok már ezt a fogalmat?

2018. nov. 16. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Van neki egy sajátos stílusa, szóval simán lehet puzsérizmus is.
2018. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

engem ez a Bartosizmusra emlékeztet, aki nem ismerné keressen rá youtube-on.

annak a szerencsétlennek van ilyen "izmus" rajongó tábora többnyire tizenévesekből.

Puzsérnak van 80 ezer feliratkozója youtube-on, ott szoktam érdekes dolgokat olvasni a kommentek között, viszont ezzel a puzsérizmussal még nem találkoztam.

sokan szeretik mert ordibál mint egy idegbeteg, beszól mindenkinek, ez bejön a mai fiataloknak, azért bálványozzák.

2018. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Én sem hallottam ezt a szót, pedig kifejezetten bírom Puzsért. Szerintem értelmes meglátásai vannak, jól tud vitázni (erre még visszatérek) és van egyfajta kisugárzása, amire fel tudok nézni.

Viszont tény, hogy a stílusát sokszor nem csípem, sokszor folytja másba a szót, normális decibelnél tízszer hangosabb kezd el egyik pillanatról a másikra üvölteni, türelmetlen. Mintha attól félne, hogy belé fojtják a szót, vagy elfelejtené azt, amit mondani akart, ha vár még pár másodpercet. Ezt leszámítva, hozzá lehet szokni, bár akkor is zavarni fog valamennyire, hiába az értelmes gondolat.

2018. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezt a fogalmat a Hír TV meghívott vendégétől (IS) hallottam, nem a tiniktől. Neveket azért nem írok, mert már töröltek (szerintem indokolatlanul) olyan kérdésemet, ami Kálmán Olgával volt kapcsolatos.

Egyébként köszi az eddigi válaszokat.

2018. nov. 16. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Puzsérizmus = hülye vagyok ezért ordítok világnézet.
2018. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hiába kapott nullát a 4-es válaszoló, van benne igazság. Nem kellett volna ennyire lehúzni.
2018. nov. 17. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Akkor pontozd fel, és ne tartózkodj, jogod van hozzá.
2018. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

"Puzsérság"...

Ezt gyakran hallom. A Puzsersaghoz hozzátartozik a felemelt hang,de erről nem ő tehet...nézz utána mi a valódi oka. Én azért bírom nagyon,mert úgy küzd az erkölcstelenseg és az ízléstelenség ellen,ahogy még embert nem igazán láttam. Bárkinek,bármiről meg meri mondani nyíltan a véleményét,kritikáját,nem törődve azzal,hogy ki fogja emiatt megutálni.Nem foglalkozik azzal,nem érdekli ha nem szeretik,nem az a célja,hogy minél többen megszeressék. MINDIG őszinte! Sosem hazudik és sosem próbál meg hazugságokkal vagy fullentésekkel kibújni a felelősség alól. Nagyon jól érvel,ezért nem tudnak belékötni.Ezek a főbb dolgok amiért nagyon bírom,de irhatnék egy listát is róla.

2018. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Puzsérról mindig az a Woody Allen-filmjelent jut eszembe, amikor ajnároznak egy rockztárt, mert az mindenkinek megmondja a véleményét, amíg ki nem jön az új lemeze, ahol már a főszereplőt szidja.
2019. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem foglalkozik azzal,nem érdekli ha nem szeretik,nem az a célja,hogy minél többen megszeressék. MINDIG őszinte! Sosem hazudik és sosem próbál meg hazugságokkal vagy fullentésekkel kibújni a felelősség alól. Nagyon jól érvel,ezért nem tudnak belékötni.Ezek a főbb dolgok amiért nagyon bírom,de irhatnék egy listát is róla."


Szerintem nincs olyan, hogy sose hazudik. Pl. amikor egy beszélgetőpartner jobban ért valamihez, de ő ragaszkodik az igazához, pedig már rég belesült, mi, ha nem hazugság?

Te amúgy nagyon elvakult vagy. Senki nem tud belekötni? Én számtalan embert látok, például a Facebbook-oldalán, akik értelmesen, érvekkel kifejtve elmondják, mi a bajuk vele, vagy egy adott véleményével.

Nagyon jól érvel? Alapvető ismeretei hiányoznak sok dologban, utána se néz, de azért beszél róla. Pl.: zene, filmek, gender studies, popkultúra, feminiszmus. Ezekben azért von le rossz következtetést, mert nincs tisztában a tényekkel. Úgy nem lehet jó érveket levonni, ha azt se tudod, miről beszélsz.

2019. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!