Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tüntetnek az emberek?

Miért nem tüntetnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem az olyan bohóckodásokra gondolok hogy kimegy 200 ember aztán sétálgatnak pár órát.


Hanem valóban komoly megmozdulások, ahol kimennek tízezrek/százezrek és kis túlzással lángba borul a fél város.


Az emberek gyávák, vagy tulajdonképpen nekik ez a rendszer így jó?



2018. nov. 18. 12:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%
Mert birkák vagyunk.
2018. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

#17 "Nem 10M magyarból szavazott ~3M a fideszre, hanem a szavazok (akik el is mentek) több mint a fele."


Nézz utána! Még a kozmetikázott végső adatoknál is 49% jött ki a pártodnak, 51% a többinek. Az utóbbi a több mint fele, előbbi, meg kevesebb.


A választási rendszert egy csapat komcsi genetikai hulladék alkotta, és értem, hogy ebben a tákolmányban 49%=66%, de nem fogadom el, mert inkább az eredeti matekban hiszek.


Én kérnék abból, hogy végre más felé vezessék az országot, és nem 70 éve ugyan oda, ugyan azok a komcsik.


#18 nem nosztalgiából, hanem azért, mert ti komcsik, így szoktátok szólítani egymást.


Feltűntek a buszok, ezért hallani róla, meg a tömeges romokba bejelentésről is.


Mit kell agyalni, hogy jutott ekkora előnyhöz a fidesz?

-magukra szabták a választási rendszert

-felvásárolták az egybitesek által bambult médiát

-a kádárista nosztalgiára építenek

-a magyarok "mindig valami külső erőt kell okolni mert sz4r0k vagyunk" mentalitására építenek.

-és a magyar választó egyszerű számolásra sem képes, erre is építenek a rezsicsökivel, szja val, és a többi látszat csökkentéssel, a rejtett adók mellé :)

-stb


A közmédiát alig nézi valaki, aki válogathat, de a vidékiek nemnagyon válogathatnak, na meg nem csak a közmédia fújja a propagandát, hozzám is nyomkodják a postaládába a habonyista szennylapokat, és a többit.

Ha nem lennék aktív netező, én is azt látnám amit az arcomba nyomnak, hogy a hanyatló nyugatot megeszik a migráncsok, dicső kormányunk meg világhatalommá változtatta magyarországot, ahova menekülnek a németek, svédek, norvégok, sőt már a svájciak is :D

2018. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%

"...51% a többinek."


Jól mondod, a TÖBBINEK, ami nem egy, hanem több párt 5% ennek, 10% annak, stb, ez nem 1 egység.

"inkább az eredeti matekban hiszek."

Neked fingod sincs a matematikához.

"Én kérnék abból, hogy végre más felé vezessék az országot,"

Az LMP, MSZP, DK, Jobbik mind másfelé menne, nincs egység bennük.

És mégis merre?

1. tanulnod kellett volna, mert Én ismerek gázszerelőket, kőműveseket, informatikusokat, programozókat, CNC-seket, stb de egyik se panaszkodik, N250-600 között keresnek mind és elég nekik.

2. ha olyan hülye voltál hogy devizába vetted fel a hitelt csak hogy dicsekedhess vele akkor fizesd is vissza.

(ilyenkor persze sinak hogy segítse az állam, de máskor meg azon rinyáltok hogy miért avatkozik ebbe, meg abba.

-Na, ha rajtam múlott volna egyiket se segítettem volna meg, pláne hogy az Én pénzemből is)

3. ha meg ilyen genderbu$i vagy, akkor ne csodálkozz hogy nem titeket támogat az állam, hanem olyanokat akik család alapításban gondolkodnak.

4. majd 15-20 év múlva amikorra már felneveltél 2-3 gyereket akkor gyere vissza és mondj véleményt, már ha egyáltalán szóba áll veled egy nő.

2018. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Sokan tüntetnének, de amilyen moslék alakokból áll a kormányváltó tábor, inkább otthon maradnak. Most őszintén...ki akar olyanokkal közösködni, akik rögeszmésen mindenkire azt üvöltik, hogy birka? Micsoda kormányváltás lenne...inkább felejtsük el, jó?

Apropó, kikre váltanánk kormányt? Mert az nem opció, hogy "bárki jó".

2018. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
Az ostoba, baloldali magyar ellenes ellenzek ellen lehetne tuntetni, de minek? Ok maguk ellen epp eleget tesznek azzal, hogy az embereknek kedvezo nemzeti ertekeket tamadjak. Nem kell ellenuk tuntetni. Ok onmagukat szamoljak fel a demokratikusan valasztott magyar ertekek elleni harccal!
2018. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy nincs nagy gond a gazdasággal, a kormány ért a nép nyelvén. Egyszerű üzeneteket küld, és határozott intézkedéseket hoz a külső és belső problémákra. Hogy ezek célra vezetnek-e, arról lehet vitatkozni.
2018. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
11%

"nincs nagy gond a gazdasággal"

De, óriási gond van. Jó, nincs államcsőd (még), mint Argentínában, de már sokkal magasabb lehetne az életszínvonal, ha az elmúlt 30 évben nem toporogtunk volna egy helyben. A gazdaság ugyanis fejlődhet, főleg egy ilyen szegény országban.

A nemzet pedig a kihalás szélén áll, és kétlen, hogy a Fideszt mindez érdekelné, amikor azzal foglalatoskodnak, hogy mit hazudjanak délután, és mennyit lopjanak a magyar emberektől.

2018. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

#23 ne beszélj félre "elvtárs"! Azt írtad, több mint a fele. 49% hol több mint a fele? Nem, a 49% az nem is 66%, csak a ti elvtársi beteg elmétekben.


A maszop speciel ugyan ebbe az irányba vinné az országot, max más marketinggel, hiszen a gyökere ugyan az mint a fidesznek.



1 elég nagy barmok lehetnek az ismerőseid, ha nem gond nekik 70% elvonás, a kb semmiért cserébe. Én sem keresek rosszul, mert bizony én informatikus vagyok, de több mint 2x ennyit kereshetnék a beteg komcsi állam nélkül.


2. Soha nem vettem fel hitelt, és nem is fogok, ellenben a hozzád hasonló barmokkal, akik már mind tagadják, mert szégyellitek, hogy pénzügyi analfabéták vagytok.


Ki lett megsegítve? A devizahitelesek csak reklámban lettek megsegítve, kósa jól lehúzta az árfolyamot a forintosításra.


Mi az a genderbuz1? A rezsiszilárd pl?


Miért ne mondhatnék bármikor véleményt erről a fos komcsi kormányról, és kádárista, krumpiimádó lumpenproli, alkesz szavazótáboráról?

2018. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!