Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál az országgyűlés...

Kire szavaztál az országgyűlési választásokon és megbántad e?

Figyelt kérdés

Azt adták amit ígértek/vártál? ha megbántad akkor miért bántad meg?

Ha úgy gondolod hogy jól döntöttél akkor azt mire alapozod?


2010. jún. 26. 08:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

A választás előtt 70-80% volt a jobbikos beírások aránya. Viccesen pöffeszkedett a sok barom jobbikos, azt fejtegették, hogy a pártocskájuk igazából 70%-ot fog kapni, mert a közvéleménykutatások adatait szerintük "3-4-gyel meg kell szorozni" :))))


Miután a választáson elég kiábrándító eredmény született, azóta rengeteg jobbikos játssza el a "fideszes voltam, de már megbántam" figurát. Általában az indoklásaik aztán szóról szóra olyanok, mintha a Népszabiból vagy a kurucinfóból másolták volna ki :))))


[link]


Fidesz 72%, MSZP 12%, Jobbik 10%, LMP 4%, azaz a Fidesz erősödött vagy 10%-kal, az MSZP és a Jobbik visszaesett a választás óta. Nyilván tele van az ország kiábrándult fideszesekkel, akik csak úgy özönlenek a Jobbikhoz :))))

2010. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%

ma 11:09


Válaszod nem hasznos, mert eltér a kötelező Jobbik-imádattól.

2010. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

"itt meg GYIK-on mentek a kérdések.:kire szavazol április 10.én?

erre kb 70% írta,hogy a JOBBIK-ra,erre azok valami módon mégiscsak meg gondolták magukat az utolsó pár percbe,mielőttt elmentek szavazni? elég érdekes..."


Gondolom az nem jutott eszedbe, hogy mennyire reprezentatív egy netes szavazás. A nyugdíjas klub nyomkodta tele biztos. Nem a CS függő kocka kisgyerekek.

2010. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Eleinte a Jobbikra akartam szavazni, viszont később, többek között sok elkötelezett jobbikos által hirdetett zsidózós, primitív, gyűlölködős, "fehér Európás" marhaságokat hirdető blabla miatt ment el erősen a kedvem tőle, így aztán a Fideszre szavaztam inkább, és nem bántam meg.Nem is lenne olyan rossz a jobbik, ha nem lenne a szimpatizánsai között annyi IDIÓTA is (tisztelet a kivételnek)
2010. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Nem is lenne olyan rossz a jobbik, ha nem lenne a szimpatizánsai között annyi IDIÓTA is"


végülis ez ilyen formában az összes pártra elmondható :)

2011. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!