Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nem provokálni...

Fideszesek! Nem provokálni szeretnélek titeket, csak kíváncsi lennék a reakcióitokra az alábbiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Putyin Orbánt kvázi válaszút elé kényszerítette: vagy Moszkva, vagy nyugat. Ha Magyarország nem fogadja be Gruevszkit a botrány után, akkor Moszkva nem tetszésével kell szembenéznie Orbánnak, ha befogadja vagy hagyja, hogy tovább meneküljön Moszkva irányába, a nyugat és az USA haragját vívja ki. Nemzetközi elemzők szerint, csak jog ellenesen tudná befogadni egyébként is Magyarország a bukott macedón miniszterelnököt, hiszen a nemzetközi jog szerint a menekültjog nem illeti meg azokat, akik jogerős törvényes ítélet végrehajtása elől menekülnek.


Összefoglalva itt nem történt más, mint Putyin egy kilométeresen nagy csapdát állított Orbánnak, ami zsebgéniuszunk pedig szépen belesétált. Nincs jó döntés számára: vagy nyugat haragjával néz szembe, vagy Putyinéval. Remekül működött Orbán hintapolitikája, csak most kiesett a Fidesz vezér a hintából és épp zuhan a földre.


Az albán rendőrség az alábbi tájékoztatást adta az ügyről:

Nikola Gruevszki november 11-én 19 óra 11 perckor lépte át az Albánia-Montenegró határt,

egy CD1013A rendszámú autóban utazott, a jármű pedig a tiranai magyar nagykövetség tulajdona,

november 11-én még nem jelezték a határon, hogy keresnének Nikola Gruevszki nevű állampolgárt, hiszen az Interpol november 13-án adta ki a nemzetközi elfogatóparancsot ellene.


2018. nov. 19. 13:54
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Egyeske! A legjobb védekezés a támadás? Uncsi.
2018. nov. 19. 13:58
 2/34 anonim ***** válasza:
35%

Akkor ennyit arról, hogy nem provokálni akarsz? Nem tetszik a válasz máris beszólsz miatta?

Honnan veszed ezt a Putyin történetet? Csaxólok az, hogy megírta az index vagy a 444 az nem elegendő forrás!

2018. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Takács Zs5-nek:


Egyeske nem válaszolt semmire, csak beszólt. Remélem nem kell mondanom hogy kinek szólogasson be!

2018. nov. 19. 14:05
 4/34 A kérdező kommentje:

Ismét Takács Zs5-nek:


Tipikus Fideszes reakció. Nem az a lényeg hogy ki mondta, hanem hogy MIT mond!

Egyébként Koncz Csaba nemzetközi elemző szavait tolmácsoltam.

2018. nov. 19. 14:08
 5/34 A kérdező kommentje:
Megszöktet a büntetés-végrehajtás elől egy köztörvényes bűnözőt?
2018. nov. 19. 14:12
 6/34 anonim ***** válasza:
32%

#5

Nagyon is lényeges, hogy ki mondta, mert abból lehet tudni, hogy igaz-e vagy sem.

ha én mondom azt, hogy gyurcsány szerint a kígyók kígyóznak, akkor az lényegtelen mese habbal. Azonban ha egy linket tudok neked mutatni, amin láthatod, hallhatod amint gyurcsány száján kijön, hogy a kígyók kígyóznak - az bizonyíték.

Attól, hogy te kitalálod vagy bárki más, hogy biztosan a Putyin csinálta és a zorbán meg a pincsije stb. attól még nem lesz úgy. vagyis ne terelj hanem válaszolj: honnan szedted ezt a Putyinos sztorit?

Ha nincs válasz az is jó, akkor abból is lehet majd tudni, hogy csak te vagy valaki hasonló találtáta ki.

2018. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
40%

amit leírtál a Putyin Orbán kapcsolatról, azt eddig csak az ilyen konteós baloldali propaganda sajtó cikkeiben, és a kommentek között olvastam párszor.

semmi alapja nincsen, semmi bizonyíték nincsen rá hogy Putyin választás elé állította volna Orbánt :D néhány firkász túl sok THC-t vitt be a szervezetébe írás közben, így születnek az ilyen remek baromságok.


nem sértésnek szánom, de az ilyen szintű összeesküvés elmélet gyártás a Hihetetlen magazin olvasói között szokott lenn.

tudod gyíkemberek, lapos Föld stb. stb.

(ja és nem vagyok Fideszes)

2018. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%

Lehet itt vergődni, de komoly diplomáciai hatása lesz, ha tényleg egy körözött személynek segített megszökni Orbán (ami elég valószínű, mert Orbánról beszélünk).

Az meg kár tagadni, hogy Putyin pincsikutyája Orbán. Nem az lenne, akkor nem vett volna fel olyan hiteleket meg nem úgy oldaná meg, hogy Paks2-ből is a ruszkik legyen igazán csak pénzük.

2018. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
34%
Putyin az ellenzék Sorosa... Amúgy, a kérdésre válaszolva, nem Putyin pottyantotta le G-t Budapesten, hanem magyar diplomaták mentek érte autóval a hírek szerint, szóval merem feltételezni h Orbán régóta tudja mit csinál, és tudja azt is, h melyik lesz az ő útja.
2018. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Takács Zs5-nek:

Elszórakoztam vele mire megtaláltam az eredeti forrást. Tessék:

[link]

2018. nov. 19. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!