Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gruevszkit le fogják ültetni...

Gruevszkit le fogják ültetni valaha?

Figyelt kérdés
Gondolom élete végéig csak nem fog nálunk bujkálni, vajon tovább szöktetik, vagy egyszer csak eljön érte pár fedett ügynök, vagy "diplomata", vagy esetleg feladja magát önszántából?

2018. nov. 19. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez külpolitikához tartozik
2018. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Remélem, hogy igen. Én még ilyen naív pitsa vagyok.
2018. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem a mi dolgunk megítélni. Nem tudunk annyit se Gruevszkiról, se az országáról, hogy akár csak határozott véleményünk is lehetne, az ítélkezéshez pedig pláne elenyésző a tudásunk. Jobb lenne ezt rájuk bízni.
2018. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy le fogják ültetni! Például Orbánnal egy asztalhoz vacsorázni...
2018. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 3 Én is azt mondom, hogy rájuk bíznám, de akkor minek hozták ide? Hagyták volna ahol volt aztán a saját népe rendezné.
2018. nov. 19. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Putyinnak és populista harácsolóinak cinkostársa. Nem lepődnék meg azon ha egy asztal mellett találnánk őket ezek után.
2018. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már vádalkut is kötött: elengedik a büntetését, cserébe mindent elmond Gyurcsány balkáni bizniszeiről. Nem véletlenül égett le az a DK iroda. Azóta Gyurcsány feleségének az egyik barátnőjére már ki is adta a körözést az Interpol. Emellett az is nyilvánvaló hogy a szövetségesünk volt Macedóniában akit nem hagyunk lecsukatni.
2018. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!