Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér politikájáról? Jobbos? Balos? Vagy azzal szövetkezik akivel érdekében áll? (videó)

2018. nov. 19. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Puzsérnak nincs politikája, ő csak egy nagyon hangos megmondóember akinek van egy 80 ezres youtube tábora.

ő elsősorban önmagával szövetkezik, igyekszik mindig a középpontban lenni hogy kielégítse a hatalmas egojat.

2018. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Így van, ahogy előző írja. Puzsér ezt a megnyilvánulási formát választotta. Jó lenne főpolgármesternek, ugyanannyit ért a szakmai dolgokhoz, mint elődjei.
2018. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Annyira agresszívan nyomatja a semmit, hogy az elképesztő:D


Én elhiszem, hogy valakinek tetszik, de én mindig ha hallom ahogy beszél, arra gondolok, hogy mindjárt agyérgörcsöt kap:D


Ő nem jobbos agy balos. Ő Puzsér. Egyedül a világ ellen. Szélső középút.

És nem lesz belőle polgármester, az kb boritékolható.

2018. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudok róla hogy valaha is szövetkezett volna valakivel. Nagyjából középen van, kb. a 90-es években aranykorát élő liberális humanizmust támogatja. Amint a videón is látható, az ilyen genderista liberalizmust már elveti.
2018. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Én azon csodálkozom, hogy egy ilyen emberre valaki kíváncsi... ízlések és pofonok...
2018. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Felkapott óbégató de már zuhanóban van a népszerűsége , attól okosabbnak hittem évekkel ezelőtt hogy beáll valakikhez hivatalosan és kirukkol valamelyik baromságával . Tévedtem
2018. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Az ellenzéki elvtársaitok bizonyították alkalmatlanságukat. KariGeritől és Horváth Csabitól az ingyé bérleteivel hiába vártok csodát, nem lesz az. Elmúlt 8 év ezzel telt az ellenzékben.
2018. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
A Fidesz pont azért nem váltható le, mert az ellenzék egy csődtömeg. Puzsér indulása már nem oszt, nem szoroz, ez pedig az ellenzékre mérve hihetetlen szégyen.
2018. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér szélsőközépen áll. :D
2018. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

#1

ELolvastam a kérdést és az első amit a válaszban le akartam írni: Puzsérnak nincs politikája. Majd megláttam, hogy már beelőztél vele.

2018. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!