Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország mikor tervezi...

Magyarország mikor tervezi végre elfogadni az LMBT embereket?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már meg, hogy Magyarország miért tart ott még mindig, hogy leköpdössenek és megverjenek két fiút vagy két lányt akik kézenfogva sétálnak?

2018. nov. 19. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Te talán hoztál észérveket? Nem.

A Pride egy roppant ellenszenves dolog, rengeteg meleg is utálja.

Miért kezelnél bárki természetes dologként a homoszexualitást, amikor a homoszexuális közösség bizonyos része (pl te) csap ekkore mizériát körülötte.

2018. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

És te mikor leszel képes elfogadni, hogy a magyar emberek döntő többsége le se sz*rja hogy mi az az LMBT és kik azok az LMBT emberek, meg hogy mit csinálnak?

MAGÁNÜGY NEM?

Akkor leszel szíves magánügyként kezelni és nem fog senki leköpdösni!

2018. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

#9 én itt semmi téma komolyodást nem látok, te fújod az "igazad" és minden más ellenvélemény lepereg rólad.

addig még a pride-ot ilyen jelenségek képviselik:


[link]


[link]


[link]


addig ne csodálkozz ha a normális ízlésű emberek elítélik az ilyesmit.

de mondom, nekem semmi bajom a melegekkel, de az ilyen felvonulásokkal csak maguk alatt vágják a fát.

a legtöbb meleg messziről elítéli a pride-ot, pont azért amit leírtam.

2018. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

#12 nekem ez a pride-os videó ugrott be erről:


[link]

2018. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

#14

:)

2018. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

Miért mindig a többségnek kell alkalmazkodni néhány deviáns egyedhez ? Ha meg nem teszi akkor homofób rasszista, fasiszta meg mittudomén micsoda.

Fogadják le, hogy nem körülöttük forog a világ. Vegyék tudomásul, hogy a többség nem kíváncsi rájuk.

A gyereket nevelő hetero pároknak nincs szüksége arra, hogy folyamatosan a szexuális tévelygés legyen a téma. Vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben.

2018. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
Igenis elfogadjuk, hogy az LMBT emberek komoly mentális betegséggel küzdenek, és mint ilyent, kezelni kell, nem pedig bátorítani!
2018. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnt fel, hogy mindig akkor van a legnagyobb visszhang mikor megy ez az idióta felvonulás?

Amúgy mindenki tenne rá magasról, hogy mit csinalnak, vagy meleg, lezbi, vagy épp akármi, de ha ennyire kell nekik a figyelem hát megkapják.

2018. nov. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Magyarország nem köpdösött le senkit, azt maximum bunkó emberek teszik. :) Amúgy meg gőzöm nincs róla mi az az lpkb, de marhára nem is érdekel.
2018. nov. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem köpdösnek le és nem vernek meg senkit csak azért, mert búzák. Nem egyszer láttam már ilyeneket, és senki még csak hozzájuk sem szólt.

Abban pedig én is egyetértek, hogy a homárparádé többet árt, mint használ. Csak a sztereotípiákat erősíti, hogy minden homár magamutogató, perverz állat.

2018. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!