Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy vidékre valóban csak a kormány propaganda jut el?

Figyelt kérdés
Én falun élek és nem vagyok FIDESZ-es, mert tudom milyen ocsmány dolgokat müveltek/müveltek az utóbbi 8 évben, mióta ujra hatalomra kerültek. Valóban sok a kormány közeli médium, de a másik oldal véleménye is eljut ide, mivel létezik internet itt is, plusz nem csak az "eggyes, kettes" tv csatarnát lehet fogni, hanem rajta kivül még 150-et. Az viszont igaz, hogy sokan mégis a FIDESZ-re szavaznak, de azt is tudják ide egy darab migráns nem akar jönni, Soros terv nem is létezik, és a Sargenti jelentésbe is van igazság, és nagy a korrupció.

2018. nov. 20. 07:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#9 Én Heves megyébe élek, ide még Horváth Laci is nagyon ritkán jár, szökö évente kétszer, és még az önkormányzat sem FIDESZ-es.


A faluban azért tájékozottak az emberek, sokat vagyok közöttük, elmondható, hogy nem azért szavaznak rájuk, mert félnek Sorostol, meg a migráncsoktól, hanem mert nincs jobb. Azzal is tisztában vannak, hogy a Jobbik is balra tolódott, és az addigi Jobbikosok is át tértek hozzájuk, vagy a Mi hazánkhoz. És vannak parasztok, akik okos telefonnal ülnek a traktorba, okos telefont nyomkodva.

2018. nov. 20. 09:35
 12/25 anonim ***** válasza:
75%
5-ös az RTL mindenhol bennt van az alapcsomoagban... arra nem kell kulon előfizetni
2018. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszik, hitetik.

De annyira ostobák és gőgösek, hogy nem látják, mennyire kontraproduktív. Elvárnák a lenézett vidékiektől, hogy rájuk szavazzanak. Várhatják!

2018. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom miért csodálkozunk, hogy ott tart ez az ország ahol, ha még 2018 ban is a fejlett Budapesti/paraszt vidéki a megközelités..

Vidéken is van internet, minden csatorna megvan ami Budapesten sőt még Erdélyben is sokan az RTL-klubon nőttek fel.

A megosztottság és egymás lenézése jellemzi a magyart, ezt használja ki Orbán is..

2018. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
40%

Én meg szintén vidéki vagyok és látom, hogy mennyire nem politizálnak az itt élő emberek. Amit tudnak a politikáról, az annyi, amit belerág a szájukba a kormány.

A falusiak pedig nem neteznek, csak a fiatalok, akik alig foglalkoznak politikával.

2018. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Akkor ezt a fajta nihilt mivel magyarázod meg?

2018. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%

"Csenyétén egy nyugdíjas asszony három receptet szorongatva jött elénk a házából, és az első mondata az volt, hogy a 28 ezer forintos nyugdíjából nem képes kiváltani a gyógyszereit. A választás legfontosabb problémájának mégis a migránskérdést nevezte. A szomszédja arról mesélt, hogy az unokája meghalt a minap, mert hiába értesítették a mentőket, egyszerűen nem ért ki időben a mentőautó. A választáson ő is a migránskérdést tartja a legfontosabbnak."


Aztqrva...

2018. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%

Durva a linkelt cikk, hát igen az hogy vidékre is eljut a baloldali média is, még nem biztos hogy tájékozódnak is belőle..

Ráadásul a Fidesznek megvan a lehetősége/pénze intenzívebb utcai kampányra, így akik esetleg nem fogyasztanak más médiát csak azt látják.. Ugyanakkor elérte, hogy megszorítva az embereket értékeljék azt a 28 ezer forintot, mert hanem annál sokkal rosszabb lesz ha jön a migráns..

2018. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az alul szocializált társadalmi rétegre valóban jellemzö, hogy meg lehet vásárolni a szavazataikat. De nem mindenki ilyen, értelmes emberek is élnek vidéken, akik napra készek és tudják, ez a propaganda csak hazugság. Vanak itt liberálisok, konzervativok meg szélső jobbosok, söt vaskalapos kommunista is. Tehát hiba lenne azt állitani, hogy a falusi csak FIDESZ-es lehet. Én is szoktam M1-et nézni, de attól még nem fogok rájuk szavazni soha, ezek után sem. Eddig minden választáson részt vettem 2009-től, legyen az EU-s, országgyűlési, vagy helyhajtósági, de a FIDSZ nálam nem alternativa, pedig falusi vagyok és még egész fiatal.
2018. nov. 20. 10:56
 20/25 anonim ***** válasza:

Van egy alapfelvetés, hogy egy egyenletnek mindig ugyan az lesz az eredménye akárhányszor oldják meg, ha mások egyenletének más az eredménye, mint a miénknek akkor feltehetően vagy elszámolt valamit,v agy még inkább nem ugyan az az egyenlete, szóval az emberek próbálják kitalálni, hogy a "vidékiek" (akik alatt a Fideszre szavazó többséget értik) egyenlete miben különbözik az övéktől, hogy ez jött ki náluk végeredménynek (a Fideszre szavazás).


Remélem érthető volt az analógia.

2018. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!