Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy vidékre valóban csak a kormány propaganda jut el?

Figyelt kérdés
Én falun élek és nem vagyok FIDESZ-es, mert tudom milyen ocsmány dolgokat müveltek/müveltek az utóbbi 8 évben, mióta ujra hatalomra kerültek. Valóban sok a kormány közeli médium, de a másik oldal véleménye is eljut ide, mivel létezik internet itt is, plusz nem csak az "eggyes, kettes" tv csatarnát lehet fogni, hanem rajta kivül még 150-et. Az viszont igaz, hogy sokan mégis a FIDESZ-re szavaznak, de azt is tudják ide egy darab migráns nem akar jönni, Soros terv nem is létezik, és a Sargenti jelentésbe is van igazság, és nagy a korrupció.

2018. nov. 20. 07:12
1 2 3
 21/25 szántóvető ***** válasza:
"sőt még Erdélyben is sokan az RTL-klubon nőttek fel."-nagyon remélem hogy nem így van,ilyen szenny miatt értelmes ember be sem kapcsolja a televíziót.
2018. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%

Ezt többször megpróbáltam már elmagyarázni az index.hu facebook kommentelőknek.

Egyszer sem sikerült velük megértetni, hogy falun is van több tv adó, internet, újság.


Olyan válaszokat kaptam, hogy csak pislogtam. Pesti kommentelők szerint Budapest vége táblán túl Mordor van, anarchia, nyomor, mindennapos túlélésért való küzdelem.


Ezek a véresszájú index meg 444 kommentelők totál el vannak szakadva a való világtól. Ugyan úgy élnek a kis buborékukban mint a hardkór 888 olvasók. Egyik se normális.


A mai világban egyáltalán nem "menő" józanul gondolkodni...

2018. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Szerintem egy részük azért hiszi mert életében nem tette ki a lábát a fővárosból és arról hogy vidék vagy falu csak a tv-ben hallott. És van a másik csoprt aki tudja hogy nem igaz az állítás de jól esik ezt mondani mert ezzel vígasztalja magát.
2018. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

ezért nem fog az ellenzék még hosszú évekig hatalomra kerülni, mert a szavazóbázisát teljesen megbabonázta ezzel a vidék az iskolázatlan prolik élettere, a város meg a haladó elit helye.


sajnos, és tényleg sajnos a legtöbb ellenzéki annyit hallgatta már ezt a vidéki egybites teóriát, hogy kezdi elhinni magáról, hogy ő tényleg valami felsőbbrendű kiemelkedő intelligenciával rendelkező új fajt képvisel.

pedig mint tudjuk, hatalmas tévedésben élnek.

ez a legnagyobb probléma, hogy a legtöbb baloldali sajtó megosztottá teszi a társadalmat a hangulatkeltő és uszító tartalmaival.

és senki ne jöjjön azzal, hogy a Fidesz média ugyan ezt csinálja, mert nettó hazugság!

ők a migránsellenességre vannak ráállva, nem a magyart a magyar ellen uszítják, sokan valamiért mégis szívükön viselik egy x ezer kilométerről érkező idegen gazdasági bevándorló sorsát. és aki nem ért egyet ezzel az már mindjárt M1, origó, 888 stb. -szocializálódott egybites vidéki suttyó.


és ebből az okosoknak mindjárt az jön le, hogy hát a Fidesz az aki provokál meg uszít, holott soha nem olvastam olyan tartalmat a kormánypárti médiákban ahol magyart magyar ellen uszítottak volna. az hogy a migránsellenesség megosztottá teszi a magyarságot, az nem a Fidesz hibája.

hiába vizionálják ezt be maguknak az ellenzékiek, soha nem lesz igazuk.

majd ha a magyar társadalom eljut arra a szintre, hogy olcsó manipulált videókkal/tartalmakkal nem lehet őket megvezetni (ahol 100 megkérdezett emberből berakják az 5 leghülyébbet, hogy megmutassák "milyen is egy vidéki szavazó"), akkor talán nem lesz ilyen megosztott a társadalom.


de leginkább ezt a hamis felsőbbségrendűséget kéne minél hamarabb kinőnie az embereknek, mert nagyon sokszor és nagyon nagyot fognak koppanni az életük során.

2018. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Fizikakedvelő ***** válasza:

Itt már egy komolyabb "beszélgetés" alakult ki mintsem,hogy én most szimplán sarat dobáljak. No de!

#3: Rendkívül leegyszerűsítő és kisarkított amit írtál. Arról nem is beszélve,hogy az ún. ókonzervatív elveket(amiket ugye nem fejtettél ki,bár a szövegkörnyezetedből az derül ki,hogy te akármilyen hagyományt is képes lennél elkönyvelni ilyen elvnek) úgy állítod be mint egy krízist,aminek a megoldása kizárólagosan az européer,egyenlőséget latolgató szabadelvű vidékiek "kinevelése" lenne.(ezt pedig feltétlenül jónak állítod be)

2018. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!