Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a dohányzás...

Támogatnátok a dohányzás betiltását az utcákon?

Figyelt kérdés
Személy szerint engem nagyon zavar, hogy nem lehet anélkül végig menni egy utcán, hogy ne másoknak a dohányfüstjét szívd. Kérlek ne keverjétek össze ezzel az autóforgalmat, mert az szükségszerű, a dohányzás meg nem az.

2018. nov. 20. 14:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
41%

"Az éttermekbe simán visszaengedném, tök gáz, hogy amióta tilos bent dohányozni azóta teraszra nem lehet kiülni, mert mindenhol az a dohányzó rész."


Ezt nem értem. Ha visszaengeded, akkor meg se bent se kint nem lehet majd ülni.

2018. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Azért is támogatnám az utcai dohányzást betiltását, mert az eldobott csikkek látványa szerintem nagyon szomorú. Ezzel ezt is meglehetne szüntetni/mérsékelni... Sajnos az emberek nagy része szerintem képtelen kultúrált módon dohányozni, ezért is kellenek a törvényi előírások.
2018. nov. 20. 15:16
 13/41 anonim ***** válasza:
53%
Nem támogatom! Már mindenhonnan kirúgták öket legalább az utcán hadd bagózzanak!
2018. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
46%
Az eldobott csikkek kérdése pedig a kultúra hiánya! Az ellen aztán tényleg nem lehet mit tenni.
2018. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
82%
A mentalitással van baj. Ha nem kretének laknák büdöspestet nem kellene mindenre törvény. Csak parasztok fújjál más arcába afüstöt csak parasztok dohányoznak nagy tömegben. Csak parasztok szemetelnek indokolatlanul. A paraszt embereket kellene betiltani csak akkor nem lakna senki pesten.
2018. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
36%
Nekem gyanús ez a nagy empátia nemdohányzók részéről itt. "Szegények már így is ki vannak tiltva mindenhonnan." Nem lehet, hogy ti mégis csak dohányosok vagytok, csak ugye ma már szerencsére inkább ciki mint menő a dohányzás, úgyhogy inkább titkoljátok?
2018. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
41%

látszik milyen ostobák és tájékozatlanok az emberek.

inkább a szenes kályha dízel kocsikat/teherautókat/buszokat kéne szelektálni az utakról, és törvényileg még szigorúbban szabályozni hogy külföldi szemét kocsikkal ne árasszák el az országot.

az zavar benneteket hogy az utcán valaki dohányzik és megérzitek a szagát?

elárulok egy titkot, egy részecske szűrő nélküli dízel kocsi 100.000X több rákkeltő mikró részecskét bocsájt ki amit ti a buszmegállóban szépen felszívtok magatokba.

ja hogy a dohányfüstöt látni meg érezni lehet azért olyan káros az utcai dohányzás? :D

tényleg sok a buta ember, de hogy ennyire...

(egy szintén nem dohányzó)

2018. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 mindentudó99 ***** válasza:
51%
#11 Azért nem támogatom mert felesleges minden áron mindent tiltani. Ha neki jól esik szívja. Ha engem zavar majd le maradok tőle pár lépést az utcán és kész. Már a kocsmákból is kitiltották őket. Nem értem miért. Még a forgalom is visszaesik ezáltal.
2018. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező leírta a kérdésben te okoskodó barom

"Kérlek ne keverjétek össze ezzel az autóforgalmat, mert az szükségszerű, a dohányzás meg nem az."

Olvasni fárasztó bameg.

2018. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
36%
Nyilvánvaló hogy erre a kérdésre azok válaszolnak leginlább akiket szintén zavar nem? Te nagyokos válaszoló! Mi abban a fura hogy az emberek egyre jobban leszoknak a bagoról? Ugyanis ma már tudjuk mennyire káros! És igenis a más füstje is káros ránk nézve! Tájékozódjál hogy a dohányzással egybefüggö betegségek évente mennyibe kerülnek az eü-nek??
2018. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!