Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a dohányzás...

Támogatnátok a dohányzás betiltását az utcákon?

Figyelt kérdés
Személy szerint engem nagyon zavar, hogy nem lehet anélkül végig menni egy utcán, hogy ne másoknak a dohányfüstjét szívd. Kérlek ne keverjétek össze ezzel az autóforgalmat, mert az szükségszerű, a dohányzás meg nem az.

2018. nov. 20. 14:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2018. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Nem támogatom. (Nem dohányzom)
2018. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
34%

Persze, ha mindent mást is kitiltunk, ami meg mondjuk engem zavar. Pl a kövér emberek. Zabálni és 150 kilósra dagadni ugye szintén nem szükségszerű.


Nem támogatom, barom felvetés.

2018. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok dohányos, de nem támogatnám. Az autós forgalom szükségszerű de csak részben, azért sok esetben sokan választhatnának más közlekedési eszközt.
2018. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
40%
Támogatnám, mert nem egyszer volt szerencsém ahhoz, hogy egy előttem sétáló épp pöfékelt egy nagyot és a széljárás pont olyan volt, hogy az egész füstfelhő az arcomba szállt. Ki kell jelölni dohányzásra kijelölt területeket és menjenek oda az érintettek. A szemetet sem dobja el a kultúrember akárhol az utcán, hanem ott ahol fel van állítva egy szemetes.
2018. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
41%

ma 15:10


Tiltsuk be a szelet is!

2018. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
55%

Alapvetően nem!

De azt továbbra is szankcionálnám, hogy buszmegállókban, várakozóhelyeken (ahol esetleg nem dohányzók is lehetnek) ne lehessen dohányozni.

Az éttermekbe simán visszaengedném, tök gáz, hogy amióta tilos bent dohányozni azóta teraszra nem lehet kiülni, mert mindenhol az a dohányzó rész.

2018. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
31%

Igen, de ez már el is indult, sok publikus helyen már tilos dohányozni, nem mintha betartanák.


Nekem nem világos, hogy miért illegális a fű, ha dohányozni szabad más arcába és nem látom be, mi lenne abban a tragikus, ha valaki nem füstölhetne az utcán.

Nekem viszont komolyan csökkenti az életminőségemet arra a félórára, amit a városi utcán töltök a hónapban. A falunkban nem találkozom sok emberrel, én pedig kint lakom a semmiben, egyesek szerint, ahol jó a levegő.


Tényleg nem értem, miért az én egészségem és légzésem kell, hogy bánja mások idióta szokásait.

2018. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
61%
Annak örülök hogy zárt térben és aluljárókban már nem lehet, de az túlzás lenne hogy az utcán se. Olyasmit támogatnék (de ezt törvényileg hogyan fogalmazod meg?) hogy forgalmas helyen ne, ahogy buszmegállóban se lehet. Például egy kihalt kertes házas övezet utcájában senkit nem zavar ha a járókelő cigizik...
2018. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
50%

"Nem támogatom. (Nem dohányzom)"

"Nem vagyok dohányos, de nem támogatnám."


Érdekelne, hogy miért nem?

2018. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!