Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a dohányzás...

Támogatnátok a dohányzás betiltását az utcákon?

Figyelt kérdés
Személy szerint engem nagyon zavar, hogy nem lehet anélkül végig menni egy utcán, hogy ne másoknak a dohányfüstjét szívd. Kérlek ne keverjétek össze ezzel az autóforgalmat, mert az szükségszerű, a dohányzás meg nem az.

2018. nov. 20. 14:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem dohányzom de nem támogatom. Az utcán nem zavar csak ne rám jöjjön a füst. Az aluljárókban viszont be kellene.
2018. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
54%

"Ezt nem értem. Ha visszaengeded, akkor meg se bent se kint nem lehet majd ülni."


Rosszul fogalmaztam.

Ha bent lehet dohányozni akkor eldönthetem, hogy bemegyek vagy sem. De kint (buszmegállóban, teraszon, stb) fújják és nem tudok választani.


Másik példa.

A hely nem dohányzó, de a bejárat előtt csak ködlámpával lehet elmenni mert annyian fújják a füstöt (tudom 5 méter, de....). Akkor inkább csak bent lehessen és el tudom dönteni hogy bemegyek vagy sem.

2018. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
43%

#20 #21 csak az veszi magára akinek inge, gondolom ezért van ez a hirtelen jött habzó fröcsögés :)

nem én tehetek arról, hogy egyesek annyira szűk látókörűek és tájékozatlanok, hogy nem képesek felfogni milyen hangyafäsznyi jelentősége van a szabad levegőn való dohányzásnak.


ez is egy ilyen látszat nyavalygás az unatkozó emberkék részéről. biztos van egy ilyen napi lista kibe kössünk bele, meg milyen picsogással és hisztivel kar öltsük azt.

de nekem mindegy, sírdogáljatok az utcán dohányzó emberek miatt, és közben vegyetek minél nagyobb jó mély levegőt mikor egy kokszoló 25 éves busz elmegy mellettetek, hadd gyűljenek csak a mikró grammok (fincsi nehézfémek) a tüdőtökben :)

2018. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
53%
Támogatnám. Már 100%-osan bizonyított hogy rákot okoz. Nincs joga másokat is mérgezni, ha már magával nem törődik. Az eldobált cigarettacsikk hegyekről nem is beszélve.
2018. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
55%

"nem én tehetek arról, hogy egyesek annyira szűk látókörűek és tájékozatlanok, hogy nem képesek felfogni milyen hangyafäsznyi jelentősége van a szabad levegőn való dohányzásnak"

"közben vegyetek minél nagyobb jó mély levegőt mikor egy kokszoló 25 éves busz elmegy mellettetek"

Szögezzük le a busz se normális.

De az se, hogy mész az utcán valaki mögött aki szívja cigijét és fújja a füstöt, bele az arcodba is. Engem zavar a szaga is.

Vagy a buszmegállóban szív még egy akkorát, hogy a bokájáig lemegy, majd felszáll és kiengedi (közben persze csikk elegánsan elpöcköl.

Tudom, hogy vannak kivételek minden oldalon. Nem általánosítani akarok. De csinálja úgy a hobbiját, szenvedélyét, hogy mást ne zavarjon.

Én is megpróbálok úgy élni, hogy mást ne zavarjak.

2018. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
17%
A dohányzás teljes, mindenre kiterjedő tilalmát támogatnám, kőkemény büntetésekkel. Ha annyira drogozni akarnak, toljanak heroint, azzal legalább nem ártanak másnak.
2018. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2018. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
26%
26-os nálad a pont!
2018. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
18%
Valami kis drogoska mindenkit lepontoz :DD beteg elme hihihi
2018. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg nem lehet végig menni Pesten úgy, hogy 10 másodpercenként ne kapj a pofádba egy löket büdös bagó füstöt, mert konkrétan minden második ember szívja azt a szart az utcán, és ha előttem mennek, az arcomba landol minden slukk büdös füst. De ha kikerülöm akkor meg ott a következő. Nem elég hogy a benzingőzt el kell viselnem, de még a többi hülye embertársam is mérgez engem teljesen feleslegesen. Miért kell nekem ezt elviselnem?

A kérdésre válaszolva, nagyon örülnék ha kitiltanák. A cigiben egy jó van, a hülyék hamarabb halnak.

2018. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!