Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogyan lehetséges, hogy a...

Az hogyan lehetséges, hogy a Fidesz egy bűnözőnek ad menedékjogot? Milyen alapon?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hogyan teheti meg Orbán, hogy egy elítélt köztörvényes bűnözőnek csak úgy saját szájíze szerint menedékjogot ad. Az EU ez ellen miért nem tesz semmit? Annak a bűnözőnek börtönben a helye.

2018. nov. 20. 20:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%

#19

Nézd, ha feljebb görgeted az oldalt, te magad is láthatod a saját írásodat, de bemásolom, ne kelljen megtenned.

"Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:


"ott van a Magyar Idők cikkjében;


» "A Belügyminisztérium emlékeztet rá: a magyar hatóságok a menedékjogi törvény rendelkezéseinek betartása érdekében nem adhatnak tájékoztatást egyetlen menekültügyi eljárásról sem a nyilvánosságnak"


A nemzetbiztonsági bizottságnak nem, Magyar Időknek igen."

Pontosan ezt írtad. Ebben idézőjelbe tettél szöveget és mellé írtad, hogy a Magyar Idők cikkében van. Na már most jelen állása szerint a magyar nyelvnek ez pontosan azt jelenti, hogy idézetként raktad be a mondatot és a Magyar Időktől.

A gond ott van, hogy NEM ők írták ezt hanem a népszabi a saját cikkáben írta le ezt a mondatot és ŐK idézőjellel használták, MINTHA ez lenne a Magyar Időkben.

De nincs benne.

Vagyis hazudtak neked és te meg elhitted mert nem ellenőrizted le a forrást. És nem, nem írtak olyat, hogy megkapta a menekültstátuszt, annyit írtak le, hogy Gruevszki azt állítja, hogy megkapta. Be is másoltam neked, hogy 1 mondaton belül mellé tették a hivatalos választ is, vagyis, hogy NINCS DÖNTÉS az ügyben.

Szerintem tartozol magadnak annyival, hogy figyelsz a saját szövegedre és nem hagyod átverni magad csak mert nem ellenőrzöd le a hírt. Ennél azért mérföldekkel értelmesebbnek tartalak, hogy ilyen hiba után még az legyen a hibás aki felhívta rá a figyelmedet.

2018. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 tgt ***** válasza:
100%
Takács: magyarázhatod ezt a dolgot, de a tény tény marad: a Magyar Időknek már akkor volt információja a döntés kimeneteléről, mikor még le sem zárult az eljárás. „GRUEVSZKI MEGKAPTA A MENEKÜLTSTÁTUST” – ez a cikk címe. Ez egy tényközlés. Nincs kérdőjel a mondat végén. Miközben a képviselőknek a Bevándorlási Hivatal elnöke azt mondta, még folyamatban van Gruevszki menedékkérelmének vizsgálata, addig a Magyar Idők már megírta, hogy menedékstátuszt kapott. Nem furcsa ez neked?
2018. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%
A startlapin is kint vomt a cikk, ami a magyar idők nevű, roppant hiteles, roppant mérvadó és roppant objektív sajtó oldalára navigált.
2018. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
25%
Mivel BEMÁSOLTAM hogy NEM írt ilyet a Magyar Idők, igen nevetséges hogy tovább ragaszkodtok ehhez a hülyeséghez. De tegyétek, egészségetekre!
2018. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 tgt ***** válasza:

Takács: Nem szívesen linkelek Magyar Idők cikket, de most megteszem.

[link]

Bizony, ez arról szól, hogy a Magyar Idők a hivatalos közlés előtt már tudott róla, hogy Gruevszki megkapta a menekültstátuszt.

2018. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25

Elismerem, tévedtem, igazad van.

2018. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ebben idézőjelbe tettél szöveget és mellé írtad, hogy a Magyar Idők cikkében van."


Nem egészen. Azt, hogy a Magyar Időkben van, szintén idézőjelbe tettem, a 9-es válaszból idéztem és szembeállítottam azzal amit a Belügyminisztérium nyilatkozott.


De akkor leírom részletesebben, hogy értsd. A Nemzetbiztonsági bizottság meghallgatásán hazudott a Bevándorlási Hivatal vezetője, amikor azt mondta, hogy még zajlik az eljárás, nincs döntés. Ezt a Belügyminisztérium azzal indokolta (mármint a fals információt), hogy nem adhatnak a köznek felvilágosítást menekültügyi eljárásról. Na ehhez képest a Magyar Idők előbb írta meg a döntést, mint ahogy a bizottság tagjai elhagyták az Országházat.

2018. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27.

Gruevski tegnap 9.33-kor írta ki a fb-jára, hogy -a fb. fordítás szerint- a magyar kormány "responded positively" a menedékkérelmére. Innen is jöhetett az infó, nem?

2018. nov. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Andizsuzsi ***** válasza:

28.


Jöhetett. De lényegtelen, hogy honnan jött, ha délben a hivatal vezetője azt mondja, hogy még nincs döntés.

2018. nov. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!