Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jogerősen elítélt macedón...

A jogerősen elítélt macedón elnök miért nálunk kér menedékjogot?

Figyelt kérdés
Ennyire jó barátságban lenne velünk vagy van egyéb oka is ennek a dolognak?

2018. nov. 14. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ő a mi szövetségesünk.
2018. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Macedónia nem szomszédos ország, így nem beszélhetünk menedékjogról, egyszerű migráncs, akit az első járattal haza kell repíteni.
2018. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A bűnöző a bűnözőtől kér segítséget.
2018. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert minden normális ország kiadná a macedón hatóságoknak, mi pedig jó eséllyel nem fogjuk, mert ez a macedón ex-elnök egy az egyben olyan mint Orbán (oroszbarát, korrupt, demagóg, ellenségkép felépítése stb), ezért nagy haverok.
2018. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy érdekes módon se itt, se a fideszközeli híroldalakon nem tobzódnak a fideszhívők a macedón elnökről szóló témák alatt, úgy látszik, még nem kapták meg a központból az utasítást hogy mit kell gondolni erről.
2018. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
és hogy jött be az országba? ki engedte be útlevél nélkül?
2018. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

"Budapesten bujkál és menedékjogot kér Magyarországon Nikola Gruevszki, volt macedón miniszterelnök. Ezt Facebookon jelentette be."

Hát nem tudom!

Ha én bujkálnék, mert féltem az életem, akkor a helyet ahol bujkálok nem jelenteném be a Facebookon.

2018. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert suba a subához...
2018. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

".Gruevszkit egy erősen koncepciószagú eljárás következtében ítélték el 2 évre, egy, a Soros-hálózat lobbizása nyomán létrejött ügyészi szervezet, a Különleges Ügyészi Hivatal (SJO) eljárása következtében. "


Rajta, végtelenül toleráns, a szólásszabadságért küzdő liberális cenzorok, töröljétek le ezt a beírást.

2018. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!