Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerekvállalás?

Gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

[link]


Ez szép és jó működhet is. De! Arra senki nem gondol, hogy x fiatal férfi és x fiatal nő él ma szingliként semmi reményt nem látva arra, hogy párt találjon ? Nem e lenne könnyebb bevállalni az első gyereket, mint a negyediket? Nem lenne egyszerűbb ha ez mellett még arra is törekednének, hogy könnyen találjanak párt egymásnak a fiatal férfiak és nők? Na persze az sem jó ha 18-19 évesen vállalnak gyereket mert nem biztos, hogy jó lesz a szülőknek meg a gyereknek a jövőben. Lehetne valami programot szervezni nekik rendszeresen ahol ismerkedhetnek. Olcsón!

Szóval ha megteremtenék a lehetőségeket pártalálásra akkor könnyítenének magukon elég nagyot. Persze ez is kell amit írtak. Szerintem ennek alap dolognak kéne lennie.


Az én szemembem ez a fő akadály: Férfi álma a nőről, Nő álma a férfiról.

Nem a tökéletességet kéne elfogadtatni hanem a valóságot. És a valóság nem playboy lányokról meg kimaxolt félistenekről szól rengeteg pénzel a zsebükben.


Mi a véleményetek?



2018. nov. 21. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetne valami programot szervezni nekik rendszeresen ahol ismerkedhetnek. Olcsón!


Szóval ha megteremtenék a lehetőségeket pártalálásra akkor könnyítenének magukon elég nagyot. Persze ez is kell amit írtak. Szerintem ennek alap dolognak kéne lennie."


Szóval, a mai internetes világban úgy gondolod, hogy állami feladat legyen a párok összehozása? :D

2018. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert ez aztán nagy feladat.
2018. nov. 21. 12:25
 3/17 A kérdező kommentje:
Mivel jajj kihalunkat hallani néhány helyről így lehetnének is valamit
2018. nov. 21. 12:27
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehetnének*
2018. nov. 21. 12:27
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
aki olyan béna hogy párt se talál az gyereket se csináljon szerintem inkább.
2018. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Vagy olyan párra vár aki szerinte ideális és ezért nincs.
2018. nov. 21. 12:37
 7/17 A kérdező kommentje:
2018. nov. 21. 12:39
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
ha mindenki ideális párra várna már kihalt volna az emberiség
2018. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát de azt mondják a magyarok csökkennek és jajj kihalunk.
2018. nov. 21. 12:52
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Amíg nem teszik kötelezővé a párkeresést, addig támogatom az olcsó párkeresés lehetőségének gondolatát.

De rengeteg olyan embert ismerek (pl. én magam is ilyen vagyok 29 éves férfiként), akik nem akarnak mással közösködni, hanem egyedül, önállóan, magyarul szingliként akarnak élni, és nem a gyerekneveléssel akarnak órákat eltölteni naponta, hanem a tanulásnak, a munkának a hobbinak és a szórakozásnak akarják szentelni az idejüket.

Tudod, rengeteg lemondással jár a párkapcsolat

és a házas élet, hát még a gyereknevelés! És főleg ez utóbbi hatalmas felelősség. Sokan inkább szinglik maradnak.

2018. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!