Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen politikai fordulathoz Magyarországon? Ha külföldre költöztetek ettől hazajönnétek? Itt élők! Örülnétek neki, vagy pont emiatt mennétek el?

Figyelt kérdés

Alakulna egy új, fiatalos, liberális párt, aminek három fő feladata lenne az egész 1990 óta alakult politikai garnitúra leváltása, a nyugati liberális jogok és törvények bevezetése, és a Kádárista, túlnőtt állam lezsugorítása.


A pártot egy transznemű genderqueer huszonéves személy vezetné, társelnökei két volt osztálytársa, egy cisznemű nő és férfi.


Valahogy megnyernék a következő választást, és azt látnátok a tévében, hogy Budapest utcáin, a Hősök terén, a Kossuth téren megy a buli, a Bálnában pedig a párt ünnepsége megy, ahol a három pártvezető nevetve, pezsgővel a kezükben énekli a Kacsamesék főcímdalát.

https://www.youtube.com/watch?v=ClhT_0QG-ik


Ha egy ilyen változás állna be az országban, örülnétek neki, vagy nem? Ha kint éltek hazajönnétek, vagy épp emiatt vándorolnátok ki innen? Miért?



2018. nov. 22. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy a magyarok mentalitasa soha nem fog megvaltozni meg ha egy liberalis kormany is lenne. Szoval nem, nem koltoznek haza, tulsagosan szeretem a nyugati mentalitast ahhoz.
2018. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Én örülnék neki.

Bár azt nem támogatnám, hogy a pártvezető társelnökei a vezető két osztálytársa legyen. Szerintem azt is demokratikusan kéne megválasztani. Mert ez így olyan urambátyámos.

2018. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Attól mert valami fiatalos és liberális nem kell óvódás szintre süllyedni. Ezzel csak egyik paródiából átesnénk egy másikba.
2018. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Én inkább valami pálinkás-wartburgos kalandot támogatnék, ahol mindenhonnan és folyamatosan üvölt a zene.
2018. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Futnék, csak gyorsabban.

18/L

2018. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Vagy mondjuk mi lenne, ha csak leépítenénk a túlnőtt államot mindenféle baromság nélkül?
2018. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Hasznosabb dologra is kihasznalhattad volna azt az időt amit a kerdes kigondolasaval eltöltöttél ...
2018. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
olvasva azt hittem végre egy normálisan gondolkodó, de a végére érve rájöttem hogy csak hiányzik egy kerék... ez a baj ezzel az orszaágal, europa bolondokháza (hazája)!
2018. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

"új, fiatalos, liberális párt" - te a liberális szó egy varázsszónak tekinted, amitől meg fogják nyerni a választást. Tájékoztatlak -mert nyilván nem tudsz róla-, hogy van egy MLP, vagy Liberálisok -már nem követem, hol tartanak- párt, amelyik a bányász béka feneke alatt mozog, esélye nincs választást nyerni, annyira varázsszó a "liberális".

A "transznemű genderqueer" vezetőt pedig vonzónak látod? Én taszítónak, és ezzel a társadalaom többsége így van.

Úgyhogy, ha nem tudatosan trollkodsz, akkor nagyon nem vagy tisztában a realitásokkal. Nem költöznék el, mert az általad leírt eset bekövetkezési valószínűsége 0.

2018. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező. A több százezer kivándorolt magyar egyik sem politikai okokból ment el.

Hanem: a) Jobb megélhetés végett.

b) Az őt körüllévő emberek miatt.


Másszóval akármi is lenne nálunk kormányon aki ténylegesen kiment és le is telepedett az nem fog hazajönni. kivéve ha eljön az apokalipszis

2018. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!