Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti támogatnátok, hogy csak az...

Ti támogatnátok, hogy csak az szavazhasson, akinek van magyarországi lakcíme?

Figyelt kérdés

A határon túli magyarok, erdélyiek, Ausztráliában, Londonban élők természetesen magyar állampolgárok maradnának.

Így tényleg annak lenne szavazati joga, akit érint is a szavazás.


2018. nov. 23. 00:42
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
És persze magyar állampolgár, de ez nem kérdés.
2018. nov. 23. 00:43
 2/30 anonim ***** válasza:
31%
Én IQ és EQ teszthez kötném. Aki bármelyikben gyenge az nem szavazhatna. Bocsi de egy fair kormányoz egy fair országért ez kellene.
2018. nov. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Azt tamogatnam, hogy csak az szavazhasson, aki rendelkezik magyarorszagi lakcimmel, aki Magyarorszagon fizet adot, es aki egy naptari evben legalabb 185 napot BIZONYITHATOAN Magyarorszagon tolt.


Es akkor kiesnenek azok, mint Ian Rumaneski, 86eves, aki soha eleteben nem hagyta el a romaniai faluja hatarat, valamint az is, aki kulfoldon el, a gyerekei ott szulettek, oda jarnak iskolaba, ott adozik, de evente egyszer elutazik Magyarorszagra, betometni a fogat, es egy hetre karacsonykor. Ezeknek NEM kene szavazniuk a Magyarorszagon, hiaba lenne bejelentett lakcimuk, ami raadasul esetleg hamis is, mert 216-an vannak bejelentve a Tavasz utca 22 alatt levo szoba-konyhas valyoghazba.


Szoval csak az szavazhasson, aki

1. rendelkezik magyarorszagi lakcimmel,

2. aki Magyarorszagon fizet adot,

3. aki egy naptari evben legalabb 185 napot BIZONYITHATOAN Magyarorszagon tolt.

2018. nov. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Amit a harmas irt azt en is tamogatnam, annak ellenere, hogy en is kiesnek a korbol mivel kulfoldon elek mar picit tobb, mint fel eve.
2018. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%
3-as jól leírta,de még kiegészíteném azzal,hogy legyen legalább minimum szakmunkás bizonyítványa a választónak.
2018. nov. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
13%
Én nem támogatnám.
2018. nov. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

Ez hülyeség, én pl pénzt spórolni jöttem angliába kis időre. Ha pont szavazáson is itt vagyok akkor nem szavazhatnék saját jövőmről, hisz haza fogok menni?

Vagy azért megvonnád valakitől a szavazati jogot, mert néhány évig külföldön van?

2018. nov. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűsíteném, magyar állampolgár legyen, befejezett általános iskolával. Kettős állampolgár meg vagy ide szavazhasson, vagy oda.
2018. nov. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

#2-nek:

"Én IQ és EQ teszthez kötném. Aki bármelyikben gyenge az nem szavazhatna. Bocsi de egy fair kormányoz egy fair országért ez kellene."


Nagyon ráb'szna az ország, mivel az IQ-nak semmi köze az iskolázottsághoz!

8 osztályt végeztem, a többszörösen büntetett előéletű vagyok, 135-138 közötti IQ-val!


Na erre varrjál gombot!


Ez nagyon rossz ötlet lenne!

2018. nov. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
+1 a hármasnak.
2018. nov. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!