Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányszor kellett volna már...

Hányszor kellett volna már megbuknia Orbán Viktornak egy modern demokráciában? Csak az utolsó esetet nézem egy bűnöző politikus letelepítése Magyarországon az is ilyen következményekkel járna.

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 11:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Kezdjük az elején:


1.Több milliárd magánnyugdíjvagyon elsíbolása az állampolgároktól


2.Off-shore betelepítési kötvénybiznisz


3.Stadionépítések és a magyar futball túl dotálása állami milliárdokból


4.Több milliárdos állami megrendelések a közeli családjának.


5.Több milliárdos állami megrendelések a szülővárosa polgármesterének mint stróman


6.Paks II. ügye és oroszkézre játszása

2018. nov. 24. 11:48
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sokszor. Sok, értelmiségi emberrel beszéltem, és páran még fideszesek is voltak. Belattak, hogy amit Viktorunk csinál, az olyan mértékben katasztrofális, hogy megmergezi az országot. Ha nekem kéne fogadni, én arra tennék, hogy már 2022 előtt le lesz váltva valamilyen módon.
2018. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Az csak a töredéke amit leírtál. Még Szlovákiában is már régen börtönben ülne egy ilyen politikus, de szerintem még romániában meg még pár elmaradottabb balkán országban sem nézték volna el tőle azokat amit csinál.

De hát nem lehet mit tenni ha az ország fele hülye.

2018. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Várj csak! Utánaszámolok. Nekem 3176 jött ki. Csak tudod a demokráciákban politikai vezetök vannak, nekünk vallási vezetönk van.
2018. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Nèzz egy k icsit utànna,Belgium is befogadott nem egy politikus bűnozőt ....
2018. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
1)es pontos,az EUropai Birosag mar jogeros iteletben mondta ki,hogy a magyar kormany semilyen jogsèrtèst nem követett el a magannyugdijak àllamosítàsakor
2018. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ha szigorúbban nézem:


7.ellenzéki sajtó bedarálása vagy annak nemtelen kísérlete: Népszabadság, Klubrádió,


8.Tao pénz biznisz ellenőrizetlen támogás milliárdjai


9.Alkotmány és választási törvény önkényes megváltoztatása Olyan rendszer kialakítása hogy szinte leválthatatlan legyen


10. A macedon köztörvényes elítélt miniszterelnök letelepülési engedélye, Azeri baltásgyilkos kiengedése

2018. nov. 24. 12:03
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
2) a letelepedesi kotveny màr ki lett vezetve,de eredetileg se magyar ötlet volt az USA-ban,Spanyolorszàgban,es Franciaorszàgban is vannak hasonlò tranzakciòk
2018. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7-es ezek nem csak jogsértések! Egy jogászbanda bármilyen törvényt tud hozni hogy ne legyen jogsértés!

Ezek politikai és az emberek zsebére menő pénzügyi bűnök.

Több mint hogy valami jogszerű avagy sem.

2018. nov. 24. 12:06
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Az a súlyos probléma hogy a magyar ember hajlamos éljenezni mindazt ami az országból korrupt milliárdos nagyurakat és nincstelen jobbágyokat csinál.

Az utóbbi időben sok embertől hallottam azt hogy vissza kívánják a szocializmust. De akkor dermedtem meg mikor kiderült hogy azért mert volt kényszermunka, kötelező sorkatonaság meg hasonlók. És pont olyan falvak lakói mondták ezt, amely falvakban az államosítástól napjainkig azért esett vissza a gyerekvállalási kedv mert az emberek magántulajdonú megélhetési forrásait és szabadságát elvették és modern rabszolgák lettek a TSZ-ben vagy a gyárakban. Persze van jó hírem az említett mazochista jobbágyok számára, hisz Orbán is államosította a magánnyugdíj pénztári vagyonokat és kommunista túlórák meg szombatok bevezetéséről is lehet hallani, meg munka alapú társadalom létrehozásáról. Tehát semmi pánik mert azokban a falvakban továbbra sem lesz gyerekvállalási kedv.

2018. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!