Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire irigyek a...

Tényleg ennyire irigyek a magyarok? Miért sajnálják az évi fél milliárd forintot a focistáktól?

Figyelt kérdés
Nyugaton sokkal többet keresnek így is. Ha rajtam múlna, még tovább emelném a bérüket.
2018. nov. 24. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
És nyugaton az állami költségvetésből fizetik a bérüket?
2018. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálja tőlük a fene, keressenek milliókat, én az állami pénzt sajnálom tőlük.
2018. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
Én nem sajnálom tőlük, mindenki annyit keres, amennyiért megharcol. Csak az a probléma, hogy nem piaci alapon képesek megfizetni a százmilliós focistákat. Meg aztán félmilliárdért már elvárható lenne valami teljesítmény is. De 100 millióért is. Az meg nincs.
2018. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Előttem már leírtak mindent. Nem az a baj, hogy mennyit keresnek, ha kitermelnék maguknak azzal semmi gond nem lenne. Nyugaton a focisták kitermelik a pénzt maguknak. Itt meg az állam fizeti őket, azaz te meg én, a mi adónkból.

Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem nem érnek ezek egy fillért sem.

2018. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A nyugatiak azért olyan jók, mert sokkal többet keresnek. Az ilyen világklasszis magyar focistáknak, mint pl. Dzsudzsáknak, is annyit kellene fizetni, mint Ronaldonak. Akkor ő is fog olyan jól játszani, tehát a jelenleginél sokkal többet érdemelnek meg a magyar focisták.
2018. nov. 24. 13:43
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Kevered az okot az okozattal.
2018. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

"A nyugatiak azért olyan jók, mert sokkal többet keresnek. Az ilyen világklasszis magyar focistáknak, mint pl. Dzsudzsáknak, is annyit kellene fizetni, mint Ronaldonak. Akkor ő is fog olyan jól játszani, tehát a jelenleginél sokkal többet érdemelnek meg a magyar focisták.

"


Nem, nem fog, mégha arannyal törlöd ki a seggét akkor sem fog úgy játszani. Ronaldó sem mindjárt milliós fizetéssel kezdte hanem lassan építette fel a karrierjét. Azért kap milliókat mert úgy is játszik.

2018. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

1.Trollkérdés


vagy


2.Populista barom kérdés.

2018. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizetést? Fizetést azoknak szokás adni akik dolgoznak... Amíg meg orvosok hagyják el az országot, mert nem kapnak normális fizetést, addig focistáknak egy fillért sem kéne, fontossági sorrend megvan, bár ez nem csak nálunk probléma, csak míg más országokban úgy kapnak nagy pénzeket, hogy mellette jut másra is, addig itt nem épp ez a helyzet.
2018. nov. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván troll vagy kérdező, de annyit elmondanék, hogy nyugaton nem azért fociznak jobban, mert jobban keresnek, hanem azért, mert mert nagyobb a választék az utánpótlásban, és jobb minőségű is az utánpótlásképzés, ill. van pénzük a legjobbakat megvenni. Aki meg egy kicsit is rosszabbul teljesít, azt úgy kiszórják, mint a fene. Azok akik jók, maradhatnak, és piaci értéküknek megfelelően meg is fizetik őket. Hozzáteszem, nem állami pénzből, hanem szponzortámogatásból, reklámból...


Magyarországon nincs komoly követelmény, akármilyen béna a felcsúti csapat, akkor is marad, akik vannak és tömik őket pénzzel. A nyugati csapatok egyből megérzik azt, ha a szponzor azt mondja, hogy milyen szarok ezek a játékosok, én ebbe több pénzt nem nyomok bele, és egyszer csak ötöd annyit kapnak, aztán már annyit se, mert a többi is elpártol, ill. nem tudják kifizetni a jobb játékosokat, és azok elmennek, stb. Magyarországon nincs ilyen. Itt nem kell a teljesítmény. Nincs is igazi magyar foci, csak stadion és focistafizetés van.

De ennyi erővel egy pizzázó is fizethetne 11 pizzafutárnak 500000 millát, úgy, hogy se net, se telefon se villany, se gáz, se tészta, se marketing, se semmi, mindenki alszik a nyugágyában.

2018. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!