Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes kommentelők miért...

A fideszes kommentelők miért védig mai napig ilyen agresszíven a fideszt? Háromszor nyertek kétharmados többséggel, miért kell ennyire idegeskedni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Frusztráltak, mert mást vártak 2010-ben, nem ezt a félázsiai oligarchiát. Folyamatos tagadásban élnek, próbálják mantrázni, hogy minden oké, még mindig jobb, mint Gyurcsány, a nyugat összeomlás szélén, stn.
2018. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Miért idegeskedne egy fideszes?

Ti idegeskedtek, provokáltok, hazudoztok, a fideszes legfeljebb megválaszolja az agymenéseteket, ... halál nyugodtan, ahogy én is.

Még a pulzusom sem lett szaporább!:D

2018. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Én nem védem agresszíven a Fideszt.
2018. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Itt tele van tágult pupillás fogkocoktató libsivel az oldal. Meg van egy két fideszes aki helyreteszi a baromságaikat amiket a 444 ről olvastak össze.
2018. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van a kérdezőnek, ha igazuk lenne hátradőlnének, elvégre harmadjára nyert tiszta, tisztességes választásokon hatalmas orbitális 2/3-addal a sikeres Fidesz kormány. Óriási a támogatottság, nagyon sikeres a kormány, akkor mégis mire véljük ezt a kétségbeesett fideszmosdatást? Ami sokszor igen agresszív sőt gyűlölködő hangvételű. Valami csak nagyon nincs rendben, mi? ;)
2018. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Túl sokat nézed a Gajdics Ottót, és azt hiszed, minden fideszes olyan, mint ő... Töredelmesen bevallom, hogy én épp tőle mászom a plafonra. :)
2018. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

hát nem tudom, szerintem neked nagyon szelektív látásod van, mert én pont az ellenzéki embereket látom frusztráltnak és agresszívnak a kommentszekcióban.

nem ezen az oldalon, hanem úgy összességében látni ezt. ez az oldal csak egy porszem a magyar politikai vélemény nyilvánításban.


viszont azt is lássuk be, egyre nagyobb baromságokat hordanak össze az ellenzékiek, már-már paranoiás stílusban.

mindennaposak a mocskolódások, személyeskedések, ezt egy normális értékrenddel bíró ember sem tudja jó szemmel nézni, vagy szó nélkül hagyni.

függetlenül attól hogy melyik párttal szimpatizál az illető.

2018. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

"Háromszor nyertek kétharmados többséggel, miért kell ennyire idegeskedni?"


Mert pengeélen táncol az egész hatalmuk, a másik pedig, hogy kizárólagosságra törekednek vagyis semmiféle ellenvéleményt nem fogadnak el.

2018. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mindentudó99 ***** válasza:
20%
Én se védem minenáron csak azért mert rájuk szavaztam.
2018. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Első igazat mond. Nem mindegyik Fidesz-fan teljesen zombi. Lehet ilyen mondatokat is hallani:

"hát de Gyurcsány alatt se volt sokkal jobb" /

"jó-jó a sorosozás kicsit baromság de a Fideszt legalább ismerjük, nem szavazunk ismeretlenre" /

"igaz hogy korruptak, de csináltak azért jó dolgokat is"

stb...


Kérdés hogy hol a határ? A nemzeti dohányboltoknál? Amikor a korábbi elveket homlokegyenest feladva Európa gonosz és Oroszország jó? A letelepedési kötvényeknél? Amikor a második magyar dollármilliárdos Mészáros Lőrinc? Amikor Vonát leb*zizzák, Demeter Mártának meg boldog karácsonyt kívánnak válasz helyett? A Sargentini-jelentésnél? Gruevszkinél?


Vagy nincs is határ, mert mindig fognak kifogásokat fognak találni hogy miért nem olyan rossz a Fidesz? Kb. olyan mint amikor egy nőt ver az alkesz férje, és azzal nyugtatja magát hogy "amikor kettesben vagyunk akkor tud rendes is lenni ám", vagy "nem az ő hibája, stresszes időszakot él át", vagy "ha eléggé szeretem tuti megváltozik", stb. Csak az a baj hogy nem fog megváltozni, sőt egyre rosszabb lesz...

2018. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!