Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire fel akarnak ide szökni a...

Mire fel akarnak ide szökni a kárpátaljai magyarok?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ide akarnak szökni a háború elől, mert behívhatják őket. Ez milyen dolog? Amúgy is a haza mindenek előtt.

2018. nov. 27. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem akarnak egy háborúban meghalni.
2018. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát pont azért akarnak Mo-n élni mert haza mindenek elött. Vagy is ök a hazájukat akarják.


Gondolj bele, hogy 100 éve valaki kijelentette, hogy az 50km-re élö rokonodat csak vízummal tudod ezek után meglátogatni. Majd jött több generáció, és míg a rokon jobban él addig te lefele haladsz. Majd még háborút is csinál az az ország aki ebbe bele kényszerített. A nyelvüket is alig beszéled, de értük kell meghalnod, mikor a közvetlen rokonod meg Mo-n él...


Ha ezt nem fogod fel, akkor vagy nagyon gyerek vagy még, vagy nagyon sötét.

2018. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aki akart korábban is idejott. Vannak akik csak kizsákmányolják az anyaorszagot és nagyobb nyugdijert jönnek ide. Miközben az anyaorszagbeli éhezik.

Ráadásul ok is voltak azok részben akik a satant szabadították ránk áprilisban.

2018. nov. 27. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is jönnék. Haljak meg azokért, akik utálnak, elnyomnak, korlátozzák még az anyanyelvem használatát is? Hát egy frászt!
2018. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mire fel akarnak ide szökni a kárpátaljai magyarok?"

Mert menekülniük kell és ez az első teljesen biztonságos ország. Mindenféle jog és egyezmény alapján is ŐK(!) legálisan teszik.

Azt, hogy ez a hazájuk, azt már meg sem említem, mert úgysem értenéd, ezért legyen elég az előző gondolat!

2018. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Drazicc ***** válasza:
94%
Elmagyarázom neked, hogy te is megértsd: Mész az utcán, ott verekszik egymással két késes banda: Azt mondja az egyik: Figyelj má kapsz egy kést és kötelességed mellettem késsel harcolni, ha leszúrnak téged nem érdekel. Te mit csinálnál? Elfogadnád a kést és harcolnál a semmiért, vagy elfutnál?
2018. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Jól teszik. Sőt jöhetnek az ukránok is . Egy embernek se kellene harcolni csak azért mert a politikusok nem bírnak magukkal.
2018. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Azé me az ukránok háborúznak meg provokálják az oroszokat ahelyett hogy beletörődnének abba hogy trianont kaptak.
2018. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!