Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Mi Hazánk...

Mi a véleményetek a Mi Hazánk Mozgalomról?

Figyelt kérdés

Ez a párt szerintem, néha túlzásokba esik. Gondolok itt a halálbüntetés bevezetésére vagy az EU-ból való kilépésre ( Ismerjük el, hogy az a gazdasági "tökönrúgas" lenne). Valahol viszont vannak jó meglátásaik a devizahitel semissé tételével kapcsolatban, illetve a kommunista-luxusnyugdíjak eltörlésével kapcsolatba. Kíváncsi vagyok az emberek véleményére, ezért tettem föl ezt a kérdést


Várom megtisztelő válaszaitokat!



2018. nov. 29. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Az összes programpontjuk az emberek életébe beleszóló hülyeség, semmi olyan nincs benne, hogy mit kezdenének magával az országgal, milyen gazdasági lépéseik lennének, külpolitika, stb. Sorkatonaság, milyen filmeket csináljunk közpénzből, szívhang hallgatás, burkatilalom, EU-ból kilépés. Ezek mind baromságok, illetve egy mozgalom dolga lenne, hogy ha ezeket szeretné bevezetni, akkor dolgozzon érte. De egy párt, ami elvileg kormányozni szeretne azért nem ártana, ha foglalkozna kevésbé hangzatos, de fontosabb kérdésekkel is.
2018. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
A DK-ra is előbb szavaznék mint ezekre. Az egész programjuk egy baromság. Nem is tudom hogy gondolják komolyan.
2018. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Megkérdezel egy prolit az utcán, hogy mit csinálna, ha ő lenne a miniszterelnök: betiltanám ezt, betiltanám azt, kilépnék innen, kilépnék onnan, és persze a fiatalok szenvedjenek csak, hát milyen nyámnyilák már. Az ilyeneknek szól ez a párt, az "élet iskolája" végzőseinek.
2018. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Azt hogy ez nem egy önálló párt, hanem Viktorkáék által a háttérből üzemeltetett marionett bábu társaság. Ők a Jobbik szalámizása miatt léteznek, erre lettek kitalálva. Ha megszűnik a Jobbik, akkor őket fogja a Fidesz média előszedni. Sok hülye meg az orránál nem lát tovább és tapsikol örömében a mi tanyánk gittegyletnek, amikor ők önkényesen utólag lépegettek ki a Jobbikból és senki nem választotta meg őket képviselőnek választáson.
2019. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14


Örülök hogy ez rajtam kívül másnak is feltűnt, bár szerintem elég nyílvánvaló úgy tűnik sokakat nem zavar.

2019. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!