Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék mikor látja be,...

Az ellenzék mikor látja be, hogy a magyar nép nem akar újabb Gyurcsány-kormányt?

Figyelt kérdés
Amíg Gyurcsány az összefogás körül sertepertél, addig esélytelen bármiféle kormányváltás. A magyar nép nem akar újabb balliberális kormányt.
2018. dec. 1. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ehhez miért is kell közvéleménykutatás?


Tegyük fel, hogy kijelentem, hogy a magyar emberek nagy része le tudja írni a nevét. Vanank kivételek, de én általánosságban kijelentem, hogy a magyar emberek képesek erre, képesek leírni a nevüket. Láttam már kivételt, illetve nem egyeztettem 10millió emberrel, de ha több száz ismerősöm közül 1-2 van aki nem tudja leírni a nevét, akkor általánosságban azt mondanám, hogy a magyar ember képes erre.



Hibátlan az érvelésem bro'? :)

2018. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha összeszámolnánk az elmúlt fél év kérdéseit, gyanús hogy az ellenzéki pártokról/képviselőkről kiírt kérdésekben toronymagasan vezetne Gyurcsány Feri.

Most vagy ekkora ikon az a csávó, vagy ennyire fosik tőle az összes Fideszes vagy tényleg nincs senki az egész ellenzékben, akivel legalább trollkodni lehetne :D


Mikor volt utoljára kérdés Mesterházyról? Tóbiás Józsefről? Botkáról? Tavaly? Vonát meg hagyjuk is, az eltűnt mint Bajnai a kormányváltás után :D :D

2018. dec. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az ellenzék nem azonos Gyurcsány Ferenccel. Tehát a kérdésed értelmetlen. Semmilyen ellenzéki összefogás esetén nincs 0%-nál nagyobb valószínűsége, hogy Gyurcsány miniszterelnök legyen, tehát a kérdés újfent értelmetlen.


Mellesleg a magyar nép Orbán kormányt sem akart, aztán mégis itt van.

2018. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tizenhármas!


Mégis mi garantálja, hogy az ellenzéki összefogás győzelme esetén Gyurcsány nem kaphat újra hatalmat?


Szerintem semmi!

2018. dec. 6. 20:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy már a kampányban tudni lehet, hogy ki a miniszterelnök jelölt? Hm?
2018. dec. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!