Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most újra bevezetnék a...

Ha most újra bevezetnék a vasárnapi boltzárat, az se érdekelné már a népet?

Figyelt kérdés
Annyira fásultak lettek már a magyarok, hogy a túlóratörvényt is simán lenyelik úgy néz ki a kormánynak, akkor ebből kiindulva elképzelhető az is, hogy egy esetleges vasárnapi boltzár sem okozna komolyabb felháborodásokat már? A facebook/insta társadalomnak már nincs önálló véleménye, gondolkodása?

2018. dec. 4. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Már megszoktuk, hogy vasárnap bolt helyett templomba járunk!
2018. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ma már nem. A választások következmények nélküli elcsalása óta valami gyökerestül megtört az emberekben. Elveszett a remény.
2018. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
A magyar a legbirkább nép. Mindent lenyel, mindent elnéz. Nincs összetartás, nincs logikus gondolkodás, csak ostobaság és gyűlölet. Ezért (is) menekülnek innen a fiatalok.
2018. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
szerintem a legtöbb ember elfogadja hogy a szolgáltatóipari dolgozóknak is maradhasson egy szabadnap. persze a sok proli balos miatt vissza kellett állítnani hogy ne legyen.
2018. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem érdekelne. Ha a boltokban dolgozóknak jó, akkor én elfogadom.
2018. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Be kell vezetni, hogy karácsonykor csak átmenei tartózkodási engedéllyel rendelkezők dolgozhatnak kereskedelmi egységekben, és a "nép" magától fogja kérni, mit kérni, követelni!, hogy legyen vasárnapi boltzár.
2018. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
45%
Hát engem abszolút nem érdekel ha vasárnap zárva lesznek boltok. Vagy zárva lennének. Van még hat nap a héten a vásárlásra. A népet érdekelné itt is sokan bizonygatták hogy ők kizárólag vasárnap érnek rá vásárolni. Csakazért is
2018. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bót az kő, de tuti ez lenne:

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

2018. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem jártam addig templomba míg nem volt boltzár utána kezdtem el oda járni, azóta megváltozott az életem, merek irigy lenni másra aki többet tett azért ami, merek kibeszélni másokat, merek önmagam lenni mert megtaláltam a helyem a világba, járok vadászni is, szóval csak jó dolgot hoz nekünk el ezek a helyzetek.
2018. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!