Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy szmogban fuldoklik...

Most hogy szmogban fuldoklik Budapest és egypár vidéki város, belátják már végre a magyarok, hogy Emmanuel Macron-nak igaza van?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár héten, ha 20 kérdést nem láttam ezzel kapcsolatban akkor egyet sem. Hogy fúú bezzeg a franciák milyen tökösek, hogy ők mernek tüntetni, a magyarok meg ilyen piskóta fenekű puhányok, meg blablablabla. Gyakorlatilag elélveztetek már itt jó sokan a franciáktól. Pedig mi ellen is tüntettek? Hogy megadóztatták a légszennyezést okozó dolgokat? A sok autóst, főleg a dízeleseket akiknek 10-szer annyi a szállópor légszennyezése? Itt is romossá kéne adóztatni mindenkit aki autóval jár + aki fával vagy szénnel fűt. Lassan olyan szmog van mint Kínában, olyan mint amilyen Franciaországban soha nem volt és soha nem is lesz. Mert ők tesznek is ellene. Adókkal, törvénnyel, mert gondolnak a környezetükre. De mi? A CEU-val vagyunk elfoglalva miközben megfulladunk a sok autóstól meg szeméttel fűtő embertől. Most már elismeritek, hogy Macron egy jó politikus?
2018. dec. 6. 17:53
1 2
 11/18 mindentudó99 ***** válasza:
Egyenlőre nem tiltott a lignit. Úgyhogy nem vltkezik aki azzal fűt. Én fával fűtök amit egy évig szárítok. Abszolút nincs füstje így.
2018. dec. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem vétkes? Dehogynem. Az előbb írtam le, hogy mennyire szennyező. Vagy szerinted ez miképpen működik? Még nem ütközik valóban törvénybe addig nem is szed áldozatokat a légszennyezés?
2018. dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Majd ha mindenki annyit keres hogy ezt is figyelembe tudja venni igazad lesz . Addig nem. Senki se fagyhat meg .
2018. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Én fával fűtök amit egy évig szárítok. Abszolút nincs füstje így."


És akkor a kiszáradt fa nem is szén-dioxiddá ég el? FYI: a szén-dioxid színtelen és szagtalan gáz. Azaz attól, hogy nem látod, még ott van, és ugyanúgy káros.

2018. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mindentudó99 ***** válasza:
Lehet de nem kormolok. És amíg az ipar szennyezhet a busás haszonért nem azzal kellene foglalkozni a kis ember hogy próbál nem megfagyni.
2018. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az előbb mondtam, hogy a lignites illető olaszban nyaral. A másik pedig egyébként meglehetősen sokat iszik. Ne mondd, már hogy nincs pénzük normális fűtésre:D
2018. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne képzeljük már azt, hogy ennek problémának csak financiális háttere van...
2018. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Mi lenne más? Gondolod nem inkább a termosztátot tekergetné inkább mindenki?
2018. dec. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!