Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér sétáló budapest terve?

Puzsér sétáló budapest terve?

Figyelt kérdés
Oké, értem, hogy a belvárost szeretné emberi léptékűvé tenni, de mi a helyzet pl a külvárossal, dél-pesttel, ahol viszont tényleg katasztrófa a légszennyezés mértéke. Illetve, hogy fogják kivitelezni, hogy én, mint pesti, külvárosi, ugyanolyan gyorsasággal érjek be, mint eddig, mert így is van, hogy lassabban jutok be, mint a vidéki agglomerációban élők, sőt még a levegőm is szar. Miért szavazzak akkor Puzsérra, számomra nem kínált élhetőbb alternatívát.
2018. nov. 21. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha neked az számít, hogy valaki mit ígér, akkor ígérni én is tudok.
2018. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RamboJudas ***** válasza:
100%

[link]


Példul itt. Ha nincs behajtás a belvárosba, akkor az átmenő forgalom csökkenni fog Budapesten, tehát neked is jobb lesz. Egyébként Puzsér teljes programját megkapod májusra, akkor majd tudsz érdemben dönteni. :)

2018. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem unod?
2018. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Szép elképzelés hogy ne lehessen behajtani a belvárosba - de mint csinálsz azzal aki ott lakik? Hova teszed azokat az autókat amikkel meg kell állni az övezet szélén?

Ha nem mehet keresztbe a városon de mégis városi helyre kell eljutnia akkor vagy körbe megy és az jelent plusz időt, szennyezést vagy az övezeten kívüli utak lesznek még zsúfoltabbak, még szennyezettebbek.

Nem lehet egyszerűen kitiltani a járműveket, azt is meg kell oldani, hogy ettől még élhető maradjon a város. Erre még nem hallottam senkitől ötletet - gondolom pont ezért nem is próbálkozott még meg vele senki.

Elméletileg már most fizetni kellene a belső részekbe való behajtásért (ez volt a 4-es metró eu-s támogatásához Demszkyék által vállalt egyik feltétel. a dugódíj) de pont azért nem tartották be mert nem javított volna a helyzeten.

2018. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, miért Puzsért pécézed ki? Ki az, aki megoldást nyújtana a délpesti a közlekedés problémáira? Nem hiszem el, hogy nem tűnt még fel, hogy 4-5 évente előszedik a fiókból és meglobogtatják az 5-ös metró tervét, a 3-as meghosszabbítását, a belvárosi vasúti alagutat, stb. Az aranyhal memóriájával rendelekző átlagszavazó meg elájul mindig, hogy úristen milyen szép és jó lesz nekünk végre.
2018. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem unom még, mivel most tettem fel ezt a kérdést először, ha nekem címezted volna:D Meg fog lepni, de ezek szerint több embert is foglalkoztat a magyar politika, wow. Újdonság?

Azért Puzsért pécéztem ki, egyelőre az egyetlen biztos induló Tarlós ellen. Bár lehet már nem aktuális, hogy ezt mondjam, javítson ki, aki tud még valakiről.

2018. nov. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!