Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok miért nem tüntetünk?

Mi magyarok miért nem tüntetünk?

Figyelt kérdés
A franciák rendesen kiállnak magukért, ha nem tetszik Macron valamelyik döntése. Mi meg dalolva elfogadjuk a 48 órás munkahetet is. Why?

2018. dec. 4. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Levan ez a nép alázva, megvan félemlítve. orbán elvette a munkások jogait szétverte a szakszervezeteket, nincs aki szervezzen egy egységes nagy demonstrációt a kormány ellen.

Örülnek az emberek ha van mukahejük és eltudják tartani a családjukat.

2018. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
A magyaroknak sosem volt közös álláspontja, a franciáknak igen. A mostani CEU ügyben is, van aki örül neki, mert abban reménykedik, hogy olcsóbb lesz az albérlet ha ezek elmennek, van aki meg ellenzi az elüldözésüket.
2018. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

"Mi magyarok miért nem tüntetünk?"


Nem tudom. Vizsgáld meg a pszichológiai okait.

2018. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Én örülök a túlórapénznek. Megfizetik, nem is kötelező.


Az más kérdés, hogy ha valaki olyan ótvar helyen van, hogy ha nem írja alá, hogy "önként" vállalja, akkor kidobják, akkor ideje jobb helyet keresni, vagy lekoccanni külföldre. Az ilyen embereknek eddig sem volt jó sora. Ha majd nem lesz ember, akit kihasználhatnak, akkor talán kifizetik a túlórapénzt is, és megbecsülik a munkásokat. Ez csak olaj a tűzre annak, aki eddig tűrt, de most netán még jobban kiszipolyozzák. Ideje lelépni elvtársaim, ha ti nem teszitek meg, akkor senki sem fogja helyettetek!

2018. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
miért tüntessek? mert nem vitték csődbe az országot mint a szocik? :D
2018. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nemár. Hogy jönnek most ide a "szocik"? Meg sem említettem a kérdésben egyik ellenzéki párt nevét sem. Csak megkérdeztem, hogy miért hagyjuk magunkat kizsákmányolni. :c
2018. dec. 4. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Egy cselédnép minek tüntessen? Egy cselédnépnek szolgálnia kell, arra van tenyésztve és nevelve.
2018. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Szervezd meg és elmegyek. Az már nem megy ugye? Na ez a baj itt mindenki arra vár hogy a másik cselekedjen
2018. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

én azért nem tüntetek, mert akármikor van valami nagy megmozdulás, előbb-utóbb kiderül, hogy csak valamelyik balos párt áll mögötte, aki ebből akar népszerűséget kovácsolni magának. Jó példa erre az interneten a "Százezren az internetadó ellen" és a "Tiltakozunk a felsőoktatási törvény egyoldalú módosítása ellen"


mindkettőt követtem, azt hittem, hogy egy-egy ügyért harcolnak, aztán mikor elkezdtek tök mással foglalkozni, és kiderült, hogy tulajodnképpen csak ellenzéki propaganda, akkor hagytam a fenébe.


pedig nem vagyok fideszes, de nem ez a módja a változásnak, hogy amúgy önálló szavazóbázist kiépíteni nem képes politikusok így próbálják nyomni a saját reklámjukat

2018. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nemár. Hogy jönnek most ide a "szocik"?"


Úgy jönnek ide, hogy ha netán megbukik a kormány, a szociké jelenleg a legnagyobb szelet a tortából, szóval ha lesz is bármiféle kormány, ők biztosan vezető szerepet kapnak belőle.


Köszi nem kérek belőle.

2018. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!