Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Parancsot kaphattak a Fidesz...

Parancsot kaphattak a Fidesz trollok a rabszolgatörvény védelmére?

Figyelt kérdés

napokig csend volt alig valaki mentegette a rabszolgatörvényt a interneten

ma akármerre néztem, nem csak itt, már mindenhol feltűntek a közismert fideszesek kimagyarázni azt hogy igaziból ez milyen jó vagy nem rosszabb

kiment a parancs elvtársaknak?


2018. dec. 9. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell parancs, tudják a dolgukat. Próbálnák csak nem tudni.
2018. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Viktor úrunk üzent hogyha a tüntetés nem győz, és nem lesz forradalom kezdjük el eltakarítani
2018. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Fészkes fenét.

Elkezdtek a ellenzékiek izgatni, akik meg nem vevők az ész nélküli ellenségeskedésre, azok utánanéztek. És miután utánanéztek -ami ugye időbe kerül-, leírták a véleményüket a félrevezetett rabszolgatörvényezőknek.

2018. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ismered az agy működését, tudod, hogy egy idő után önjáró, sőt élen kíván járni. Paranccsal már nem avatkoznak be, hiszen annál is erőteljesebben valósítják meg. Nézd végig az összes autoriter rendszert a nácizmustól a kommunizmusig, mindenütt így ment.
2018. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagy inkább pénzt, de még valószínűbb, hogy alapból ilyen hülyék és önszorgalomból csinálják.
2018. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

*Parancsot kaphattak a Fidelitas a rabszolgatörvény védelmére?


Kijavítottam a kérdésedet. Az ilyen netes akciókat a Fidelitas szokta megkapni (nem csak GYIKen, facebookon is elég aktívak).

2018. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én pl. nem kedvelem őket, nem is élek Magyarországon, de nem értem az ottani hisztériát. Németeknél havi 48 órát enged a törvény, amit ki is használnak a legtöbb helyen. Nem fogok senkit sajnálni, mert végre el kell kezdenie dolgozni is.
2019. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!