Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekünk miért nem sikerül...

Nekünk miért nem sikerül jobbá tennünk az életünket? Miért nem változik semmi soha?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 évben azért volt néhány sztrájk meg tüntetés.Volt,amelyik hetekig,hónapokig is tartott.Tegnap is volt egy a rabszolgatörvény ellen.Miért maradunk mégis mindig alul?Miért nem sikerül nekünk?Gyengék vagyunk?
2018. dec. 9. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Erős a hatalom, az emberek kiégettek, motiválatlanok és olyan sokat dolgoznak, hogy még idejük sincs tüntetni. És ez még sajnos így fog maradni legalább egy évtizedig, szóval én sem látok már más kiutat csak külföld, pedig sosem voltam híve a menekülésnek de van az a határ amikor már muszáj.
2018. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert túlságosan egyedi, hibrid megoldásokat alkalmazunk, nem pedig jól bevált, esetleg máshol már alkalmazott módszereket.
2018. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolsó arra gondolsz,hogy keményebb módszereket kéne alkalmaznunk?
2018. dec. 9. 23:41
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

A magyar emberek rettenetesen kispolgáriak. Nézd meg a Szomszédok c. sorozat egyik epizódját, körülbelül olyan a magyar emberek mentalitása, mint amit annak a sorozatnak a nézése közben érzel.

Ezért is nincsenek nálunk kemény tüntetések, mert ahhoz teljesen más hozzáállás kellene, nem olyan besült, hogy valaki idegösszeomlást kap, mert poros a polc vagy mert nincsenek elmosogatva az edények.

2018. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%

Saját nevedben beszélj. Az én életem rendben van, jól élek.

Sokat tanultam, tanulok, nem sopánkodom, hanem dolgozom, teszek a saját sorsomért.

És nem csak én vagyok így. Sok-sok jó szakember még, nem csak külföldön lehet boldogulni mosogatóként. Itthon is, piacképes szakképesítéssel nem csak diplomával!

2018. dec. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem sikerül. Keresek hatszáz ezret és van párom. Mi a nem jó?
2018. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A dolgok változnának, de ez az ország büszkén nem hagyja! Nehogy már valami jó irányba menjen! Hová vezetne ez?
2018. dec. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Te is láthatod kérdezezó, a válaszolok fele, leírja miért nem megy ki tűntizni a nép, a másik, mivel kicsit jobban keres, mint a szomszéd, szerinte minden rendben az országgal.

Az egyiknek van kifogása, a másiknak van alamizsnája.

2018. dec. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert a magyar népben nincs meg a bátorság egy igazi harchoz és ezt nagyon jól tudják azok akik visszaélnek a gyávaságunkkal.
2018. dec. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nálunk a tüntetők nem elég kitartóak? van egy tüntetés ott felsorolják hogy mivel nemértenek egyet és ezután lecseng a dolog.

A tüntetéseket addig kell folytatni amíg el nem érik a kitűzött célt, ha kell akkor útlezárásokkal esetleg polgári engedetlenséggel kell harcolni tovább, mert ha mindig véget ér egy tüntetéssel a felhördülés akkor ez a kormány nemveszi komolyan, úgyvannak vele hogy tüntettek a múltkor is és hazamentek, most sem lesz semmi következménye a tüntetésnek.

döbrögi nemért csak a kemény figyelmeztetésekből, ezt tudhatjuk az elmúlt évek tapasztalataiból.

2018. dec. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!