Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megvalósulna az Orbán...

Ha megvalósulna az Orbán terv, azaz mindenkinek legalább 48 órát kéne dolgoznia, mi lehetnénk a világ legkeményebben dolgozó országa?

Figyelt kérdés

[link]

Most is a világ országai közül a 9. helyen állunk, az átlag ledolgozott órák számában. De amint láthatjuk, jó néhány latin amerikai ország van még felettünk, akiket le kéne hagynunk. Jelenleg 40 óra körül van az átlagos heti óraszám, de Orbán szerint aki csak ennyit dolgozik az egy lusta disznó. Viszont ha felvinnénk ezt 48-ra, akkor világelsők azaz aranyérmesek lehetnénk ebben is. Mint az ÁFA mértékében, most a munkaórák számában is lehetőségünk lenne élre törni.

Megvalósítható hosszútávon az Orbán terv, hogy mi legyünk a világ legtöbbet dolgozók országa?


2018. dec. 10. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Túlórázzon az anyád

Én húzok ki Ausztriába mosogatni,nem fogok jtt robotolni

2018. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Itt van Bécs egy köpésre, miért maradnék itt az Orbán rezsimben!? Senkinek nem kötelező itthon ingyen robotolni?!
2018. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Fiatal koromban bizony a heti 48 ó munkaidő volt a "normális", akkor volt igazán szegénység, mert a dolgozók nem tudták kipihenni magukat, aztán nem ment megfelelően a munka a munkahelyen.
2018. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos forrásból tudom, hogy a három gyerekeseknek marad a 40 órás munkahét!
2018. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Pedig pont a 3 gyerekesnek kellene a legtöbbet dolgozni.

Nekik van nagycsalád,túlórázzanak azok..

2018. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Sok "öreget" ismertem, akik egész életükben sokat dolgoztak. Nem rikta közöttük az olyan, aki kettő, vagy három műszakban. Egyik sem érte meg a 60 éves kort. Lehet, hogy erre pályáznak? Aki meghal nyugdíj előtt, annak nem kell nyugdíjat fizetni.
2018. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szonata ***** válasza:
#3 Ezt én is így gondolom. Abban az időben fáradt emberek voltak, ingáztak a vonatokon. Aludni jártak haza, sem kultúra, sem szórakozás nem jutott nekik, mert nem volt rá igény a fáradtságtól. Sikerült ezt megváltoztatni, jobb lett az emberek munkakörülménye, több idő jutott a gyerekekre, kirándulásra,nyaralásra. Ezt most egy tollvonással elveszik újra. Nem a mégjobb felé haladunk, hanem visszafejlődünk.
2018. dec. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!