Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadták az ENSZ "migrációs...

Elfogadták az ENSZ "migrációs csomagját", most akkor zöld utat kapnak a migránsok, és legálisan jöhetnek?

Figyelt kérdés
Milliók fognak elindulni?

2018. dec. 10. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Milliárdok, az Orbánék zsebébe!
2018. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Molyember ***** válasza:
53%
Nem hiszem el, hogy valaki még mindig ezen kattog. Nem tűnik fel, hogy éppen most rohasztják ránk az országot? Előbb leszünk mi migránsok, mintsem ide jöjjön valaki.
2018. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
11%
Nem lesz belőle semmi. Szerinted pl a német nép majd szó nélkül tűri ha új adókat vetenek ki hogy etetni tudják az idegeneket? Merkel már így se túl népszerű. Aláírták mert így illik szerintük.
2018. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Jöhetni jöhetnek, csak ki lesznek vágva.
2018. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amióta ezt meghallottam teljesen feszült vagyok és nyugtatókon élek. Mi lesz így velünk ? Most lesz szükség igazi Nemzethy Összhefogásra.

Tudja valaki, hogy mennyi időnk van még, mikor fognak megindulni ? Megyek a tesco-ba tartós élelmiszerért.

Nagyon sokan vannak a tescoban. Ők is hallották, hogy elfogadták a migrációs csomagot és ezért van a pánik ?

2018. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jöjjenek csak jöjjenek, terroristázzanak és dugjanak meg én már tönkrementem és leszarom.
2018. dec. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!