Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek milyen előnyei...

A Fidesznek milyen előnyei származhatnak abból, hogy folyamatosan egyre több magyar Nyugaton keresi meg a kenyerét?

Figyelt kérdés

Mert hogy nem zavarja az számomra elég egyértelmű, abból a logikából kiindulva hogy nem motiválja pl a fiatalokat hogy otthon maradjanak. Sőt a lépéseiből ítélve még el is próbálja őket rettenteni pl most a rabszolgatörvénnyel.

Ha nem értesz egyet a logikámmal kérlek magyarázd meg miért nem.

Kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok nem vagyok kíváncsi sem a Fidesz szidására sem pedig az éltetésére. Nem azért tettem fel a kérdést mert én most kormánykritikusokat vagy bérkommentelőket akarok olvasni, csak a kérdésemre szeretnék választ. :)



2018. dec. 10. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszik,hogy az egykulcsos adó,meg az adókedvezmény mindig lesz,akkor is,ha csak ők maradnak az országban meg a lumenprolik.
2018. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudatosan próbálja lecserélni Magyarország lakosságát a tipikus Fidesz szavazó fajtájára. Minek tartsa itt azokat akik az ellenzékre szavaznak? Elzavarja az intelligensebbeket, és itt maradnak a nekik megfelelő emberek. Csak az elvándoroltakat egyelőre sehogy sem tudta pótolni. Hiába hívja az ukránokat, a románokat, nem jön össze. Erre kiötlötték a rabszolgatörvényt. Ha nincs elég magyar akkor majd aki van az többet dolgozik.
2018. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Jó részük, haza küldi a pénzt, vagy itthon vesz majd házat, stb. Semmi költség, 27% meg jön. Orbán helyében én az ország felét ki is zavarnám. Nem kell nekik oktatás, nem kell nekik kórház, nem rongálják itthon az utakat, stb. A pénz jó részét meg itt költik el.
2018. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert küldenek, hoznak haza pénzt, amit az állam a sok adójával, díjaival megsápol -> ingyen pénz az államnak, amiért semmit sem kell tennie az elvtársaknak
2018. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 2 Hát a románokat hívhatják mára már bőven többet keres egy átlag román mint egy átlag magyar. Inkább a magyarok mennek Romániába dolgozni. :D
2018. dec. 10. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom te is sokszor voltál Romániában, biztos ott többet keresnek meg jobban élnek az emberek...
2018. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
# 6 Nem, nem voltam sokszor ott, viszont egyet biztos tudok, nagyon sok magyar inkázik napi szinten Romániába az ottani gyárakba dolgozni. Mivel az ottani minimálbérek már kellően magasabbak, hogy jobban megérje nekik ott dolgozni. Azért ez csak jelent valamit nem? Nyilván nem ügyvédekről és egyéb magas presztízsű munkásokra értetem hogy jobb fizetést kapnak hanem az egyszerű két kezi munkásokra.
2018. dec. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!