Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki fideszes, és főleg, ha...

Aki fideszes, és főleg, ha fiatal, nem zavarja, hogy az EU-s pénzek és a gazdaság szárnyalása ellenére romlik az ország?

Figyelt kérdés

Egy fiatal hogy veheti be, hogy Bécsben rettentő rossz a közbiztonság a migránsok miatt? Holott Budapesten szoktak nőket (és lányokat) erőszakolni.


Nem zavarja a fideszeseket a katasztrofális oktatás és a rossz nemzetközi eredmények?


Nem zavarja őket a sok várólista, a kórházak állapota, az orvoshiány?



A szakemberhiány?



Sehol semmi újítás, merev, poroszos légkör mindenütt.

Fásult, nem reménykedő emberek.

A másik emberre tekintettel nem levő emberek.

Erről is tehet a politika is.


Látványos látszatberuházások.


Gusztustalan dolgok a fideszes önkormányzatokban.



Amennyi pénzt kapott az ország és ahogy a világgazdaság szárnyal, végre felemelkedhettünk volna.


2018. dec. 12. 08:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
10 én nem ismerek ilyen fiatalt, öreget sem. Talán a képzeleted bohókás játéka?
2018. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%
Nem romlik az ország. Nézd meg Brüsszelt, ott annyira ganék az utak, hogy egy magyar tanyára jobb út vezet mint ott a fővárosba.
2018. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
22%

"Egy fiatal hogy veheti be, hogy Bécsben rettentő rossz a közbiztonság a migránsok miatt?"


Mondjuk úgy, hogy járt má bécsbe és látta?

2018. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Érdekes, más ismerősöm is járt idén Bécsben, több is és elszomorodva ecsetelték, mennyire le van maradva Budapest.
2018. dec. 12. 10:12
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
tavaly voltam barátnőmmel bécsben karácsony előtt. hát sötétedés után nem mentünk nagyon mellékutcákba. napközben egész nap arabképűek szólongattak hogy tudunk-e pénzt adni. rosszarcúak, 3-4en. képzelem mi lehet ott este ha eltéved egy turista...
2018. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
28%

#4

"másrészt a jelenlegi nyugdíjasok sosem fizettek azért, hogy most ingyenes ellátásuk legyen. Márpedig ők veszik igénybe a legtöbbet. "

Ez ritka nagy baromság volt.

A mostani nyugdíjasok 100-60 év közöttiek, vagyis 1918 és 1958 között születtek.

Az EGÉSZ ORSZÁGOT ŐK ÉPÍTETTÉK FEL NEKED A VILÁGHÁBORÚ UTÁN!

MINDENT, nem csak a kórházakat, az utakat, vasutakat, ipari létesítményeket, mindent. Miközben a munkájukat nem becsülték, nem a teljesítményhez volt kötve a fizetés hanem beosztáshoz. Nem vontak adót meg járulékokat, mert nem olyan fizetések voltak, mint most. De ettől még ugyanúgy fizettek TB-t, csak azt eleve nem számolták el nekik, csak annyival kevesebb fizetésről volt papírjuk. Mit gondolsz valaki varázsolta azt a pénzt amiből akkor épültek a dolgok, működtették az országot, vagy fizették a nyugdíjakat? Ugyanúgy azoknak a megtermelt javaiból történt akik dolgoztak éppen, mint most. Csak akkor eleve az államé volt minden, így nem "fizették ki" neked, hogy utána visszavegyék TB járulék, nyugdíj járulék, egyéb adó és járulék formájában.

Jó ha tudod, hogy ők sokkal többet tettek bele a TB kasszába, mint te valaha is fogsz, csak neked lesznek számaid hozzá.

2018. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%
Jólvan kedves utolsó, én meg másfél hete voltam Bécsben ismerősömmel a karácsonyi vásáron, bejártuk a város nagyrészét, mégsem történt semmiféle attrocitás. Nem kellene 1-1 ilyen személyes negatív tapasztalat miatt leírni egy egész várost/országot/nemzetiséget. A budapesti no-go zónák sokkal veszélyesebbek, mint kb. akárhol máshol Bécsben (Hős utca és környéke, Pillangó Park, Kőbánya vasútállomás, Árpád híd)
2018. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mostmár utolsó előtti.
2018. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Jó, én meg Budapesten találkozom egyre meredekebb emberekkel és helyzetekkel, egyre gyakrabban, régebben aránylag jó környékek is romlanak.



A villamosból nagy ívben a peronra repülő félig teli sörösdoboz reggel, lehányt autó egy térfigyelő kamera látókörében, egyre több drogos egyre több helyen, lassan az összes vasútállomás és vasúti megállóhely no-go zóna. Nemi erőszak ill kísérlet a Palotanegyedben, egy héttel egymás után...


Majd ha nem lesz rendőr az alacsony fizetés, túlórapénz elvétele stb, még pluszban megnézhetjük magunkat.

2018. dec. 12. 10:57
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

,,Mondjuk úgy, hogy járt má bécsbe és látta?"


Voltam 2011-ben az adventi vásáron Bécsben iskola kirándulással. Mivel marha drága volt, így totál elmentünk másfele szétnézni, mellékutcáktól kezdve mindent. Nem egy színesbőrűvel, arabbal találkoztunk, mégse lett semmi bajunk. Konkrétan az albán pizzázóban két muszlim nő ült mellettünk, mögöttünk pár fekete srác, mégse lett semmi baj velünk. Még akkor se mikor már javában sötétben indultunk vissza.

Nagyobb biztonságban éreztem ott, mint valaha Magyarországon.

2018. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!