Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vettem észre hogy az...

Csak én vettem észre hogy az utóbbi 20-30 évben minden el lett rontva?

Figyelt kérdés
A fiatalok,,a gazdaság,az emberek.Mindenki utál mindenkit,senkit se érdekel a másik.Egy idő után elegem van az egészből.kérlek akik csak hülyeséget akarnak akkor injább ne írjanak semmit.

2016. jan. 12. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen volt 30 évvel ezelőtt?
2016. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez így van.Ezt a rendszerváltás utáni rablóhad kormányainknak köszönhetjük, akik a zsebük tömésén kívül másra nem figyeltek és totális anyagi, szellemi csődbe süllyesztették az országot.
2016. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gnoomage ***** válasza:
42%
Persze, mert a világháború körüli időkben mindenki puszi pajtás volt mi? Az pedig 20-30 évvel ezelőtt volt...
2016. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mem erre gondoltam, még csak nem is a háborúkra..
2016. jan. 12. 18:29
 5/15 A kérdező kommentje:
És még nem is az országunkra, itt sokkal nagyobb dologról van szó.
2016. jan. 12. 18:30
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerinted milyen volt 30 évvel ezelőtt? Ha már éltél akkor legalább tudhatnád hogy miről van szó.
2016. jan. 12. 18:32
 7/15 gnoomage ***** válasza:
67%

Ha nem a háborúkra akkor mire? Mivel az is ezelőtt volt...


A fiatalok mindig is csináltak hülyeséget... én is nevetve hallgattam a nagymamám fiatalkori hülyeségeit, és az akkora nézettekkel nem nagyon van különbség a mostanikhoz. A gazdaság mindig változik, a világ gazdaságának mindig volt mélypontja, akár itt, akár máshol... Az emberek pedig csak egyre többen vannak és átlagba egészségesek.


Régebben is volt utálat, mindenki harcolt, mindenki a másik dolgaira vágyott, nem 21. századi találmány...


A világ nem változik, fejlődni fejlődik, de az alapok maradnak.

2016. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Én értem amit mondasz... És egyet is értek, szerintem az emberi kapcsolatokra a technológia fejlődése volt a legrosszabb hatással (elsősorban a facebook, okostelefonok, száz tévécsatorna).


Az előző hozzászóló pedig igazán különleges matekórákra járhatott, ha szerinte a világháború körüli idők 20-30 éve voltak. Segítek, az első világháború 1914-1918, a második világháború pedig 1941-1945 között tartott. Ha ezek közül bármelyik is pl. 25 éve volt, akkor nyugodtan kövezzetek meg!

Bár 25 éve a világ mégis csak jobb hely volt, hisz ugyan a politika romlott volt és erkölcstelen, ez az emberek életébe nem igazán folyt bele, hisz a magyarországi szocializmus éppen azon alapult, hogy a kisember nem bolygatta a korrupt politikát, s a politika sem akarta olyan szinten meghatározni az életét, mint ma. Oké, nem mehetett januárban Kubába, júliusban meg Thaiföldre, és nem is vett kétévente új kocsit, sem félévente új csilivili telcsit, sőt nem is töltött fel két naponta egy új képet szex után a facebookra, sőt nem is beszélt egyszerre 14 emberrel a semmiről virtuálisan - Mégis Ember Volt.

2016. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gnoomage ***** válasza:
58%
Nem azért írtam a világháborúkat, mert 20-30 évvel ezelőtt történt. Ez egy példa volt... A kérdésben az lett írva, hogy 20-30 éve ellett rontva minden, ami azelőtt volt, és a sok utálat és nemtörődömség csak ebben a 20-30 évben alakult. Ezt remélem szerinted se így történt. Mellesleg miért is rontott el mindent a technológia? A technológia miatt tudok speciel németül és angolul alapfokon, az internet és a többi vívmánya miatt tudok hatszor annyi dologhoz érteni.(mivel szabadidőmben nézegettem bemutató videót és olvastam egy adott dologról kellő információt). És mégis járok el haverokhoz, van magánéletem, tudok magamtól gondolkodni...
2016. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs mit hozzáfűznöm ehhez.
2016. jan. 12. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!