Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki fideszes, és főleg, ha...

Aki fideszes, és főleg, ha fiatal, nem zavarja, hogy az EU-s pénzek és a gazdaság szárnyalása ellenére romlik az ország?

Figyelt kérdés

Egy fiatal hogy veheti be, hogy Bécsben rettentő rossz a közbiztonság a migránsok miatt? Holott Budapesten szoktak nőket (és lányokat) erőszakolni.


Nem zavarja a fideszeseket a katasztrofális oktatás és a rossz nemzetközi eredmények?


Nem zavarja őket a sok várólista, a kórházak állapota, az orvoshiány?



A szakemberhiány?



Sehol semmi újítás, merev, poroszos légkör mindenütt.

Fásult, nem reménykedő emberek.

A másik emberre tekintettel nem levő emberek.

Erről is tehet a politika is.


Látványos látszatberuházások.


Gusztustalan dolgok a fideszes önkormányzatokban.



Amennyi pénzt kapott az ország és ahogy a világgazdaság szárnyal, végre felemelkedhettünk volna.


2018. dec. 12. 08:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nem szokta. Ismerek Fidelitas tagokat, nyílt titok, hogy mind azért lépett be, hogy kapjanak jó kis melókat a helyi polgármesteri hivatalba meg a városi tvhez.

Akik felmentek közülük a legutóbbi béke menetre csak bulizni mentek fel és többségük matt részegen ment haza.

2018. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

De aki nem párttag semmilyen módon sem, csak Fidesz-szimpatizáns, huszonévesen?

Ennyire nem látják a dolgokat?

Akkor se, ha a politikával foglalkoznak?

2018. dec. 12. 09:01
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Fiatal fideszes (30 év alatti) ritka, mint a fehér holló.
2018. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagyok fideszes. Ezek megoldásra váró feladatok.

De ha hitelekből finanszírozzuk, akkor ugyanott fogunk tartani ahol 2009-ben.



Másrészt a Társadalombiztosításban nincs pénz. Egyrészt vannak potyautasok, másrészt a jelenlegi nyugdíjasok sosem fizettek azért, hogy most ingyenes ellátásuk legyen. Márpedig ők veszik igénybe a legtöbbet. Hogy a 90es évek beli vállalkozókról már ne is beszéljünk akiknek 40ezer HUF a nyugdíja ás hugyot-szrt sem fizettek a közösbe és most teljes ellátást élveznek.


Lehet sationozni meg felcsutivasutazni de ha a TB nem áll a saját lábára akkor csak ideiglenes megoldások lesznek de jó ürügy lesz arra hogy a mindenkori ellenzék szívja a fogát. (legyen az akármelyik oldal)

2018. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

,,De ha hitelekből finanszírozzuk, akkor ugyanott fogunk tartani ahol 2009-ben."


Ezt meg kell mondani Orbánéknak is, mert ők is ugyanezeket teszik.


,,Másrészt a Társadalombiztosításban nincs pénz. Egyrészt vannak potyautasok"

Akik a Fidesz legfőbb titkos szavazóbázisa, emiatt nem lehet rájuk szólni, bemegy az orvoshoz, kórházba, ellátatja magát, majd nekünk kell azt fizetni.

2018. dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%

#5

Semmiben sem mondtál ellent nekem. Mondtam hogy nem vagyok fideszes. Ezt a fideszen kérd számon ne rajtam!

2018. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Már önmagában a stadionok árából mennyi mindent meg lehetett volna csinálni, rendbe lehetett volna hozni.


Vagy a túlárazások helyett.

Olyan áron vesznek egy valószínűleg 15 évvel ezelőtti, elavult technológiájú pl kamerát, amiből csúcsszuper is jöhetett volna plusz mondjuk közvilágítás korszerűsítése.

2018. dec. 12. 09:29
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismerek fideszes fiatalt.
2018. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
" a jelenlegi nyugdíjasok sosem fizettek azért, hogy most ingyenes ellátásuk legyen" - gondolod te, de azok a vének netto fizetést kaptak és már levonták belőle ugyanazokat, amit ma levonnak tőled. Csak az a különbség, hogy nem hívták így.
2018. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát én ismerek fideszes fiatalt, olyat is, akit teljesen bepaliztak a jaj migráns témával, jaj migráns, jaj de jó, hogy nem nyugaton élek...
2018. dec. 12. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!